Gwiazdy

Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło. Artysta zapowiedział kolejne koncerty i opublikował nowe nagranie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Dawid Podsiadło wie, jak sprawić radość fanom i wynagrodzić im pandemiczne niedogodności. Jakiś czas temu muzyk musiał odwołać zaplanowane występy ze względu na restrykcje wprowadzone przez rząd. Teraz, jak sam zapewnia, wszystko zmierza ku dobremu. Artysta podał nowe terminy koncertów, ale to nie wszystko.

Dawid Podsiadło zapowiada powrót koncertów

Po wielu próbach zorganizowania koncertów Dawidowi Podsiadło w końcu udało się zaplanować konkretne terminy. Artysta opublikował oświadczenie, w którym dał fanom nadzieję na spotkanie pod sceną jeszcze w tym roku.

- Jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. (...) Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem , w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy - czytamy.

- Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na

wakacje dużych plenerowych koncertach. (...) Jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej, zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód. Bądźcie zdrowi i do zobaczenia wkrótce! - dodał artysta.

Dawid Podsiadło wspomina koncert na PGE Narodowym

Wokalista, chcąc umilić fanom czas oczekiwania na przełożone występy, postanowił przypomnieć koncert na Stadionie Narodowym, na którym zagrał razem z Taco Hemingwayem.

- Chcąc przypomnieć Wam atmosferę dużych wydarzeń, za którą tak wszyscy tęsknimy, przygotowaliśmy niepublikowane wykonanie utworu "No" zarejestrowane podczas pamiętnego koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku - czytamy.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości