Gwiazdy

Podsiadło, Andersz i Domańska przepytani przez Wojewódzkiego

Gwiazdy

Fot. player.pl

Kubę Wojewódzkiego odwiedziła trójka artystów młodego pokolenia. Na kanapie zasiadła Aleksandra Domańska, Alan Andersz i Dawid Podsiadło. Choć wszystkich gości łączy film, to każdy z nich opowiedział o czymś innym.

Pierwsza na kanapie zasiadła Aleksandra Domańska, zwyciężczyni ostatniej edycji Ameryka Express. Aktorka zagrała ostatnio w filmie "(Nie)znajomi" – polskiej wersji Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Koproducentem "(Nie)znajomych" jest Dawid Podsiadło!

Ola Domańska przyznała, że po poprzedniej wizycie u Kuby niepotrzebnie czytała negatywne komentarze na swój temat. Bardzo ją to dotknęło i kosztowało wiele łez. Powiedziała, że nie popełni już tego błędu. Kuba zapytał Olę, czy „ciągle jest stara panną”. Ola przyznała, że tak, ale:

Teraz z zupełnie innym nastawieniem do tego

Jak to jest możliwe, że tak fajna, spontaniczna, ładna, seksowna. Czy ty jesteś tak wybredna?

- dopytywał Kuba.

Codziennie sobie zadaję sobie to samo pytanie, jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, ale jest mi bardzo dobrze. Jestem bardzo szczęśliwa… Czekam na młodego Boga… dobra, przesadzam. Jestem elastyczna

- wyjaśniła Ola.

Kuba i Ola kontynuowali rozmowę na temat związków i randek. Ola przyznała, że umówiła się na spotkanie z chłopakiem poznanym przez aplikację randkową, ale było przyznała, że nie zaiskrzyło miedzy nimi. Kuba zapytał Olę także o jej samotną wyprawę do Tajlandii.

Znalazłam sobie bardzo tani lot do Bangkoku. Miałam plecak, kilka ciuchów. Stamtąd wybrałam się na wyspy

Ola przyznała, że trafiła na wyspę dla nowożeńców, z której musiała wyjechać dwa dni wcześniej niż planowała. Następnie, Kuba przeszedł do tematu dotyczącego najnowszego filmu, w którym zagrała Ola. Po premierze "(Nie)znajomych" Kuba wysłał do Aleksandry SMS-a, którego treści aktorka nie pamiętała. Kuba był zawiedziony:

Byłaś tak ujmująco czysta. Kuba

- przypomniała sobie Ola.

Ola opowiedziała o pracy na planie filmu:

Wspaniałe w tej produkcji było to, że równolegle do spotkania aktorskiego, które dla mnie było ogromnym zaszczytem, to spotkaliśmy się ze sobą jak ludzie przy stole. Ujęcie trwa 2-3 minuty, a później 15-20 minut trzeba siedzieć i czekać. Podczas tych przerw, codziennie przez 12 godzin siedzieli ludzie i rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym, śmialiśmy się, wzruszaliśmy. To jest największa wartość w tej pracy

Alan Andersz pierwszy raz u Kuby Wojewódzkiego

Zrobił karierę przez łózko szpitalne

Takimi słowami Kuba przywitał kolejnego gościa – Alana Andersza. Dla aktora była to pierwsza wizyta w tym show. Kuba rozpoczął wywiad od pytań o to, czy Alan jest w związku.

Alan odpowiedział krótko:

Mam, oczywiście.

Kuba dopytywał, czy jego związek jest na poważnie. Alan potwierdził, że tak. Prowadzący zapytał Alana, w czym czuje się "kozakiem":

W życiu.

- odparł aktor.

Co to znaczy?

- dopytał Kuba.

Ostatnio się czyje w miaro mocny w pomaganiu ludziom. dostaję wiele wiadomości od ludzi po wypadkach, ich partnerów. Staram się im pomóc jak tylko mogę. Czuję się w takim obowiązku, bo ja przeżyłem.

Alan Andersz opowiedział o swoim wypadku na urodzinach u Antka Królikowskiego. Aktor wyznał, że osobę po wypadku może zrozumieć tylko osoba, która przeżyła to samo. Przyznał, że po wypadku wielu przyjaciół go opuściło, mógł liczyć na pomoc niewielu osób. Na koniec rozmowy Alan powiedział, że lubi rozwiązywać problemy.

Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Ostatnim gościem w programie był Dawid Podsiadło, który na początek zagrał tytułową piosenkę z filmu "(Nie)znajomi".

Dawid nie chciał zdradzić, ile pieniędzy zainwestował w produkcję. Powiedział jedynie, że dużo. Dawid opowiedział też o swoich wrażeniach po koncercie Taco Hemingwayem na PGE Narodowym.

Dawid opowiedział również o nowej trasie koncertowej "Leśna muzyka", która rozpocznie się na początku 2020 roku. O tym wydarzeniu czytaj tutaj: Dawid Podsiadło wyrusza z akustyczną trasą koncertową

Cały odcinek Kuby Wojewódzkiego i ciąg dalszy zobaczysz na player.pl

>>> Zobacz też:

Pozostałe wiadomości