Gwiazdy

Nowa piosenka Dawida Kwiatkowskiego o uczuciowej niemocy. "Niezwykle ważny dla mnie singiel"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

"Proste" - to najnowszy singiel Dawida Kwiatkowskiego. Utwór opowiada o trudnych uczuciach. Towarzyszy mu teledysk, który wyreżyserował sam wokalista.

Nowy singiel Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski wypuścił kolejny singiel. Piosenka "Proste" jest zapowiedzią nowego albumu artysty.

- Niezwykle ważny dla mnie singiel. Opowiada o tym, że jestem już znudzony przelotnymi znajomościami i pragnę tej miłości, bo kto nie chce wtulić się w tę miłość i po prostu być - powiedział wokalista na antenie Radia Zet. - Kiedy pisałem ten numer, przechadzałem się po schodkach nad Wisłą. Widziałem, że dużo osób się bawi, wspaniale spędza czas. Ale zastanawiałem się też, ile z tych osób obudzi się obok kogoś i czy ktoś będzie miał okazję zrobić komuś kawę, czy może jednak obudzą się sami - mówił artysta.

"Proste" Dawida Kwiatkowskiego

Piosenka opowiada o uczuciach i związaną z nich nieporadnością. Wokalista poruszył w niej również niełatwy temat powierzchownych relacji.

- To piosenka o tych, którzy są już zmęczeni przelotnymi znajomościami bez uczucia i jakiejkolwiek emocji - wyznał artysta. - Chęć posiadania mocnej więzi z drugim człowiekiem wygrywa już ze spontanicznymi chwilami, które pozornie przynoszą szczęście, a tak naprawdę pokazują nam, jak bardzo nie potrafimy w miłości - zaznaczył w rozmowie z Adrianem Nowakiem.

Poprzedni singiel z zapowiadanej płyty, zatytułowany "Bez ciebie", został odsłuchany w serwisach streamingowych ponad 7 mln razy i uzyskał złoty status. W teledysku do piosenki wystąpiła Maffashion, a przy okazji premiery klipu Dawid zaprezentował fanom nowe uczesanie.

W radiowym wywiadzie piosenkarz wyznał również, że rozpoczął naukę francuskiego. Właśnie we Francji karierę robi brat Dawida - Michał, który w 2003 roku wygrał program "Star Academy" cieszący się olbrzymią popularnością nad Sekwaną.

"Proste" Dawida Kwiatkowskiego - zobacz teledysk:

YouTube

Zobacz wideo: Nowy wizerunek Dawida Kwiatkowskiego

Zobacz też:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: Radio ZET

Pozostałe wiadomości