Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski wygrał Bursztynowego Słowika. Wyznał ze łzami w oczach: "Do jakiego momentu w życiu doprowadził mnie Bóg"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Dawid Kwiatkowski otrzymał Bursztynowego Słowika podczas festiwalu Top Of The Top w Sopocie. Wokalista ze swoim utworem "Bez Ciebie" pokonał w rywalizacji sześciu innych artystów. Na swoim koncie na Instagramie opublikował zdjęcie ze statuetką, wcześniej wyraził też wdzięczność za wyróżnienie, zwracając się do publiczności ze sceny.

Dawid Kwiatkowski laureatem Złotego Słowika

Tegoroczny konkurs Top Of The Top w Sopocie wywołał niemałe emocje wśród obecnej w Operze Leśnej publiczności. Zmaganiom młodych artystów na scenie mogli też przyglądać się widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów, śledząc transmisję z wydarzenia na antenie TVN bądź za pośrednictwem Player.pl. Do rywalizacji o Bursztynowego Słowika przystąpiło siedmioro młodych wykonawców, którzy w ciągu ostatniego roku wydali nowe, cieszące się niezwykłą popularnością utwory.

Kultowa statuetka trafiła do rąk Dawida Kwiatkowskiego, który zwyciężył w konkursie Top Of The Top Challenge dzięki głosowaniu widzów. Wygraną zapewnił mu utwór "Bez Ciebie" . Nagrodę wręczył wokaliście prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.

Dawid Kwiatkowski dziękuje za wyróżnienie w Top Of The Top Sopot Festival

Laureat Złotego Słowika podczas odbioru statuetki nie krył wzruszenia. Zwrócił się do fanów i wszystkich osób, które na niego głosowały, dziękując za wyjątkowe wyróżnienie. - Kochani, dziękuję Wam z całego serca. To jest niesamowite do jakiego momentu w życiu doprowadził mnie Bóg. Chciałem Wam powiedzieć, że nie zdajecie sobie nawet sprawy, jaki on ma dla Was plan - powiedział chwilę po otrzymaniu statuetki. W swoim poruszającym przemówieniu nie pominął także stacji TVN - Nie dajcie się, po prostu się nie dajcie - prosił w przemówieniu.

Na swoim koncie na Instagramie młody artysta opublikował zdjęcie, na którym ze łzami w oczach zapozował ze zdobytą w konkursie Top Of The Top nagrodą.

Dziękuję

- napisał Dawid Kwiatkowski pod fotografią. Internauci z zaangażowaniem gratulowali wokaliście kolejnego sukcesu.

- "Jesteśmy dumni, gratulacje", "Wszystko jest możliwe. Wiara, cierpliwość, pokora i miłość do muzyki zawsze przyniesie piękne owoce. Brawo", "Jesteś wielki, gratulacje ogromne", "Właściwa nagroda we właściwych rękach" - komentowali fani. Nie zabrakło też słów uznania od gwiazd polskiego show-biznesu.

- "LOVE" - napisała Maja Sablewska, "Graty" - dodała Sylwia Grzeszczak, "Super. Gratuluję z całego serca" - zawtórowała im Edyta Herbuś, a do gratulacji dołączyło się jeszcze kilku innych artystów.

Zobacz wideo: Dawid Kwiatkowski: Z perspektywy czasu wiem, że byłem bardzo głupi. Zachłysnąłem się tym blichtrem i sam na tym ucierpiałem

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości