Gwiazdy

"39 i pół tygodnia". Daria Widawska o roli Anki: "Niezmiennie kocha swojego Darka"

Gwiazdy

Dziś o 21.30 drugi odcinek serialu „39 i pół tygodnia”. Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze „39 i pół tygodnia”. Jak Daria Widawska dowiedziała się o kontynuacji serialu? Jakie uczucia towarzyszyły jej na planie po 10 latach? Darię oraz Łukasza Konopkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Perypetie miłosne Anki, Darka i....Piotra

Daria Widawska w serialu "39 i pół tygodnia" wciela się w postać Anki Jankowskiej. Jest wielką miłością Darka, z którym ma syna i z którym zdążyła już się rozwieść i ponownie związać. Tym razem Anka powraca u boku nowego mężczyzny - Piotra, którego postać kreuje Łukasz Konopka. Piotr jest w przeciwieństwie do nieuporządkowanego i niedojrzałego Darka Jankowskiego, jest odpowiedzialny i godny zaufania. W dodatku jest szefem swojej firmy.

To było wspaniałe uczucie wrócić na plan serialu po 10 latach. Czuliśmy jakby to było 2 miesiące a nie 10 lat. Jedyne co się nie zmieniło w życiu Anki to fakt, że wciąż kocha Darka, pomimo że jej boku pojawił się bardzo piękny mężczyzna. Anka jest łasa na zaloty Piotra, bo nie dostaje ich od swojego byłego męża. Piotr chce ją wywieźć do Holandii.

-zdradziła Daria Widawska.

"39 i pół tygodnia"

Aktorzy uwielbianego przez widzów serialu nie spodziewali się, że produkcja podejmie decyzję o kontynuacji „39 i pół”. Daria Widawska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że o kontynuacji serialu dowiedziała w niecodzienny sposób.

Podczas zeszłorocznych ferii zimowych jechałam z moją rodziną do Zakopanego. Zajrzałam do Internetu i tam zobaczyłam informację, że będzie kontynuacja „39 i pół”. Uznałam to za plotkę, ale postanowiłam zadzwonić w tej sprawie do Tomka Karolaka. Nie odebrał. Okazało się, że Tomek spędzał ferie w tym samym hotelu. Nie mogłam w to uwierzyć. Zapytałam się go o serial. Odpowiedział, że będzie kontynuacja. Jak zadzwoniła do mnie producentka zgodziłam się od razu nie czytając nawet scenariusza.

>>>Zobacz też: „39 i pół… tygodnia” Tomka Karolaka to opowieść o kryzysie 50-latka

***

Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia!

Świetna obsada to znak rozpoznawczy „39 i pół tygodnia”. W roli głównej Darka Jankowskiego rozbrajający Tomasz Karolak, u jego boku ukochana (czy jedyna?) charakterna Daria Widawska, utalentowana córka – Marina Łuczenko-Szczęsna, chwilowo poważny syn Alan Andersz i jego zbuntowana żona Magdalena Lamparska.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości