Gwiazdy

Daria Widawska przełamała swój największy lęk. Co ją wyjątkowo przerasta?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Daria Widawska spędza urlop w górach. Podczas wypadu do Austrii, aktorka przełamała jeden ze swoich największych lęków. Mowa o lęku wysokości. Jak przyznaje gwiazda, dla takich widoków warto było to zrobić.

Daria Widawska - historia kariery

Daria Widawska jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. W 200 r. ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Kiedy była dzieckiem, należała do Zespołu Pieśni i Tańca "Fregata" w Gdyni.

Popularność zdobyła dzięki serialom. Wcielała się w rolę Agaty w "Magdzie M.", Anki w "39 i pół", a także Doroty w "Prawie Agaty". Daria Widawska realizuje się także jako aktorka teatralna.

Daria Widawska i lęk wysokości

Aktorka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób. Przed tą widownią Daria wyznała, że boryka się z lękiem wysokości. Postanowiła się z nim zmierzyć ze względu na zapierający dech w piersi obrazek.

- Nie jestem największą miłośniczką gór, bo mój lęk wysokości zawsze mnie przerasta, ale te widoki... - czytamy we wpisie.

Fani Darii docenili jej poświęcenie i podzielili się swoimi historiami. "Ja ze swoim lękiem wysokości weszłam w tym roku na Kasprowy Wierch, dobrze że było pochmurnie i mgła była", "Super to pierwsze zdjęcie! A z górami mam tak samo..."

Zobacz też:

Zobacz wideo: Daria Widawska: Bycie nowym w obsadzie, która dobrze się zna, to zawsze stres

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości