Gwiazdy

Daria Marx Marcinkowska nowym głosem polskiej sceny. Jakie plany ma wokalistka?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Czy Daria znów podbije listy przebojów?
Czy Daria znów podbije listy przebojów?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Po imponującym sukcesie dwóch pierwszych singli "Love Blind" i "Paranoia" w 2021 roku Daria zyskała duży rozgłos. Usłyszał o niej także niemiecki duet DJ-ski Kush Kush. Ta współpraca zaowocowała piosenką "Never Ending Story", dzięki której wokalistka kontynuuje pisanie własnej niekończącej się opowieści - historii swojego sukcesu.

Daria Marx Marcinkowska podbija show-biznes

Daria miała śpiewać w operze, jednak gdy skończyła 18 lat, zaryzykowała i ruszyła do Londynu. Przez 5 lat studiowała w London College Of Music, a w Wielkiej Brytanii stawiała pierwsze muzyczne kroki. Występowała między innymi przed szwedzką rodziną królewską, śpiewając piosenki swojego autorstwa.

Swoją twórczością Marx chwaliła się również w sieci, dzięki czemu odnalazła ją niemiecka wytwórnia Pelican Songs i zaproponowała współpracę. Dzisiaj gwiazda cieszy się w sieci milionowymi odsłonami.

Daria na scenie Dzień Dobry TVN z nowym hitem

Wyjątkowy głos Darii w połączeniu z delikatnymi smyczkami, mocnymi syntezatorami, funkującą gitarą i elementami orkiestrowymi sprawiają, że ta taneczna piosenka pop jest nie tylko wyjątkowa, ale również stanowi potencjalny hit na lato. Chwytliwy tekst i melodia łatwo wpadają w ucho, zachęcając do wspólnego śpiewania i sprawiając, że z utęsknieniem wyczekuje się letnich promieni słońca.

- Ten utwór jest z jednej strony z miłości i o kłamstwach. Ale z drugiej to opowieść o niespełnianiu oczekiwań ludzi. Trzeba robić swoje - powiedziała Daria. Zresztą sami zobaczcie wokalistkę w akcji na naszej scenie:

Daria w utworze „Never Ending Story”
Daria w utworze „Never Ending Story” Źródło: Dzień Dobry TVN

Muzyka i produkcja zajął się niezawodny team producentów "Pelican", który ugruntował swoją pozycję na europejskim rynku muzycznym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości