Daria Ładocha w walentynkowych "Milionerach": "Trójkąt na studiach oznaczał coś innego"

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Daria Ładocha o grze w Milionerach

Przed nami specjalny, walentynkowy odcinek "Milionerów", w którym udział wezmą dwie pary: Gosia Ohme z Filipem Chajzerem i Daria Ładocha z Bartkiem Jędrzejakiem. Wygrane przez nich pieniądze trafią na konto Fundacji TVN, która przeznaczy je na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Szczytny cel, miłosna atmosfera i uczestnicy, którzy zrobią wszystko, by kwota była jak najwyższa. Czy zdobędą milion? O tym przekonacie się oglądając "Milionerów".

Daria Ładocha w walentynkowych "Milionerach"

Daria Ładocha nie ukrywa, że udział w "Milionerach" jest dla niej stresujący. Wie, że do budowy Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży potrzebne są pieniądze. Każdy, kto kiedykolwiek oglądał program i usłyszał: "Czy to ostateczna odpowiedź" wie, że z Hubertem Urbańskim nie ma żartów.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN przyznała, że boi się, że wyjdzie na jaw, iż nie przykładała się w szkole do nauki. Ale czy ona jedyna? Umówmy się, dla każdego z nas podczas pytań o milion często tymi najtrudniejszymi pytaniami okazują się te z pozoru najłatwiejsze. To właśnie ich obawia się się popularna kucharka i blogerka.

- Oboje zaczęliśmy żałować, że w podstawówce, w liceum, na studiach jednak się nie przyłożyliśmy tak bardzo. Że jednak ta fizyka, to spadanie, grawitacja, ten Bolesław Leśmian - to wszystko miało sens! Dziś można wygrać bańkę dla dzieci, a jeśli my polegniemy na jakiejś siła razy moc, czy ile ma suma wewnętrznych kątów trójkąta... No wiesz, trójkąt na studiach jednak coś innego oznaczał - mówiła.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Daria nie ukrywa, że ma smaka na okrągłą sumę - milion. Jak przypomniała, wygrała "Agenta", więc ma wobec siebie duże oczekiwania. Wierzy też, że razem z Bartkiem stworzą duet idealny, a Marcin Prokop, który będzie czekał pod jednym z kół ratunkowych, pomoże im w tej walce. Apetyt na wygraną jest ogromny.

"Milionerzy" - odcinek walentynkowy - kiedy emisja

Odcinki specjalne "Milionerów" to nie tylko świetna zabawa, ale również gra w szczytnym celu. Gwiazdy chętnie biorą w niej udział i wspierają Fundację TVN. Daria Ładocha wraz z Bartkiem Jędrzejakiem są ludźmi, którzy zwiedzili spory kawałek świata, w swojej pracy spotykają się ekspertami w wielu dziedzinach i mają ogromną wiedzę. Towarzyszy im stres, ale wiedzą, że tu liczą się dzieciaki, dlatego zrobią wszystko, by wygrana była jak najwyższa.

Odcinek walentynkowy można obejrzeć w TVN w poniedziałek 14 lutego o godz. 20:55 i na player.pl

Fundacja TVN buduję Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży

W Polsce żyje około 7,5 mln dzieci i młodzieży, a blisko 9 proc. z nich wykazuje zaburzenia w stopniu wymagającym profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Jednocześnie, zdaniem ekspertów, psychiatria dziecięca w Polsce jest w zapaści. Oddziały psychiatryczne dla najmłodszych są zamykane, szpitale przepełnione, a leczenie znacznie utrudnione z uwagi na brak wykwalifikowanej kadry. W związku z pandemią, przedłużającym się poczuciem niepewności i zagrożenia oraz izolacją społeczną, przewiduje się pogłębienie trwającego od lat kryzysu.

W odpowiedzi na ten problem Fundacja TVN, która od 20 lat zajmuje się wsparciem i leczeniem chorych dzieci, w porozumieniu z Centrum Zdrowia Dziecka podjęła decyzję o budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. List intencyjny w sprawie wspólnego projektu podpisano 27 listopada 2020 r. Fundacja TVN przeznaczy na ten cel 26 milionów złotych.

Jak można wspomóc Fundację TVN?

  • wysłać SMS o treści "POMAGAM" pod numer 7356
  • wysyłać przelew na telefon BLIK na numer 509 559 966
  • dokonać wpłaty na konto PL25 1140 1010 0000 2581 1800 1001 (MBank)
  • ustawić zlecenie stałe - wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową swojego banku, wybierzesz kwotę darowizny oraz dzień miesiąca, w którym będzie przekazywana np. 50 zł każdego piątego dnia miesiąca oraz podasz dane Fundacji TVN i numer rachunku bankowego: PL25 1140 1010 0000 2581 1800 1001.
  • Firmy i instytucje, które chcą wesprzeć działania Fundacji, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny - kontakt: fundacja@tvn.pl.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości