Gwiazdy

Daria Ładocha pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani porównują ją do znanej aktorki

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Coraz więcej gwiazd bierze udział w nowej zabawie na Instagramie "Pokaż zdjęcie, na którym". Zabawne fotografie postanowiła pokazać także Daria Ładocha. Na życzenie jednej z fanek pochwaliła się zdjęciem sprzed lat. Trzeba przyznać, że jest łudząco podobna do znanej aktorki. Której?

Daria Ładocha - życie zawodowe

Daria Ładocha to żywiołowa i pełna optymizmu gwiazda, która zaraża wszystkich pozytywną energią. Zwyciężczyni drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy", dała się także poznać jako gospodyni "Ameryki Express". Ponadto od kilku lat Daria zdradza kulinarne sekrety w naszej kuchni Dzień Dobry TVN, a także dzieli się autorskimi przepisami w mediach społecznościowych.

Na Instagramie gwiazdy znajdziemy jednak nie tylko zdjęcia smakowitych potraw, ale także prywatne, rodzinne fotografie. Niedawno Daria postanowiła zaszaleć i pobawić się w nową zabawę "Pokaż zdjęcie, na którym". Niektóre z opublikowanych kadrów zdziwiły fanów.

Daria Ładocha publikuje zdjęcia z młodości

Daria Ładocha podchwyciła nową zabawę, która od kilku tygodni krąży w mediach społecznościowych. Na Instastories gwiazda zdecydowała się pokazać zdjęcia, o które proszą ją fani. Wśród nich pojawiła się między innymi prośba o zdjęcie z młodości. Daria z wielką radością opublikowała fotografię i przyznała, że powrót do wspomnień dostarczył jej dużo śmiechu.

Ale się wkręciłam w zabawę "pokaż zdjęcie, na którym". Świetne to jest! Jesteście tak pomysłowi i kreatywni, że i się uśmiałam, i momentami przeraziłam. P.S. Kogo Wam przypominam na tych zdjęciach?

- napisała.

Fani bardzo szybko zareagowali na pytanie Darii. Pod nowym postem pojawiła się lawina komentarzy, w których to internauci wyrażali swoje opinie. Według nich Daria w czasach młodości podobna była do Dody, Anji Rubik i Małgorzaty Kożuchowskiej.

- Myślałam, że to Kożuchowska – pisali fani.

- Doda – dodał Damian Michałowski

Zobacz także:

Donald Trump zablokowany na Facebooku. Mark Zuckerberg wydał oświadczenie

Jest nowy najbogatszy człowiek świata. Kto wyprzedził Jeffa Bezosa?

"Hotel Paradise 3" tym razem nie na Bali. Klaudia El Dursi jest już na planie show: "Trzymajcie za mnie kciuki"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości