Gwiazdy

Daria Ładocha obchodzi 21. rocznicę związku. Tak wspomina pierwsze spotkanie z partnerem: "Chciał wyrzucić mnie z imprezy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Daria Ładocha to znana i lubiana blogerka, a także mama dwóch córek i od ponad 20 lat szczęśliwa partnerka znanego fotografa Bartka Kulity. Z okazji rocznicy związku kulinarna gwiazda Dzień Dobry TVN zdradziła nam, w jakich okolicznościach poznała się z ukochanym.

Daria Ładocha - 21. rocznica związku

Daria Ładocha to jedna z czołowych blogerek kulinarnych, która swoją spontanicznością i pozytywną energią zyskała wierne grono fanów. W życiu prywatnym gwiazda związana jest ze znanym fotografem i producentem Bartkiem Kulitą, a owocem miłości pary są dwie córki: Laura i Matylda. Z okazji 21. rocznicy związku, Daria zdradziła nam, jak niepozornie zaczęła się jej wielka miłość.

- Obchodzimy z Bartkiem 21. rocznicę poznania się, właśnie od tego momentu zaczęliśmy być razem. Stało się to na jednej imprezie, na którą przyjechałam do Wrocławia, będąc nastolatką. Bartek zobaczył jakąś nastolatkę, która nie była gościem zaproszonym i postanowił wyrzucić mnie ze swojego ówczesnego mieszkania. Tak sukcesywnie mnie wyrzucał, że do dzisiaj jesteśmy razem – powiedziała.

Daria Ładocha - tajemnica długoletniego związku

Znajomość pary na dobre zaczęła rozwijać się po imprezie. Daria przyznała, że wraz z Bartkiem wybrała się do Opola, skąd oboje pochodzili. Co więcej, okazało się, że z obecnym partnerem przez długie lata żyła w sąsiedztwie. Różniła ich jednak bariera wiekowa.

- Bartek jest starszy ode mnie o 7 lat, kiedy ja się rodziłam, on szedł do szkoły – dodała.

Mimo złego "pierwszego wrażenia" między dwojgiem zaiskrzyło, a związek Darii i Bartka trwa już 21 lat.

Życzę wam dużo miłości, bo dużo łatwiej jest się rozstać niż być razem. Wiadomo, że raz na wozie, raz pod wozem, kryzysy się pojawiają, natomiast miłość zwycięży wszystko i tego wam życzę w waszym życiu

- podsumowała.

My natomiast życzymy Darii i Bartkowi kolejnych wspólnych i szczęśliwych lat.

Nowe badania na temat depresji poporodowej. Daria Ładocha o swoich zmaganiach.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży: "Nowy rozdział". Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Ewa Farna odsłoniła nogi. Mąż gwiazdy nie mógł powstrzymać się od czułego gestu

Anna Czartoryska-Niemczycka w żałobie. Aktorka pożegnała bliską osobę

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości