Gwiazdy

Daria Ładocha o kobietach swojego życia i… „Ameryce Express”, gdzie debiutuje jako prowadząca. Czy pomagała uczestnikom?

Gwiazdy

Aktualizacja:

- Ta najbliższa moja rodzina, to takie moje stado, z którym chciałabym przemierzać świat – zdradziła nam Daria Ładocha, do której zajrzeliśmy z kamerą. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy natomiast o „Ameryka Express”, w którym Daria sprawdzi się w zupełnie dla siebie nowej roli – prowadzącej program. Czy była empatyczna dla uczestników?

Przeznaczenie kobiece

U mnie w domu są same baby. Rodzą się same kobiety. Tak jest już od dawien dawna

-wtrąciła na początku reportażu Daria Ładocha.

Jak zdradziła jej mama Jadwiga, Daria w dzieciństwie marzyła o tym, by być baletnicą. Choć nie udało jej się zrealizować tego pomysłu, pasja do tańca pozostała, o czym mogliśmy się przekonać, kiedy Daria zaprezentowała nam razem z córkami „taniec ziemnioka”. Autorką choreografii jest córka Darii – Laura, rytm wymyśliła Ładocha.

Adrianna Ładocha – siostra Darii dodała, że każda z kobiet w jej rodzinie przejawia nadmiar energii i realizuje się w swojej dziedzinie.

Ta najbliższa moja rodzina to takie moje stado, z którym chciałabym przemierzać świat

-przyznała Daria.

Babcia zaszczepiła w niej miłość do gotowania

Babcia Darii i Adrianny pełniła nad swoimi wnuczkami pieczę. Jak wspomina Pani Jadwiga, razem z córkami mieszkała ze swoją mamą, dlatego dziewczynki były z babcią cały czas. Daria wspomina babcię, jako kobietę wyjątkową.

Ona do 13 była gospodynią, a od 13 zamieniała się w damę. Zakładała kapelusz i wychodziła grać w karty z sąsiadami

-opowiada Ładocha.

To babcia zasiliła w Darii miłość do jedzenia, podróżowania i ludzi. Dziadkowie Darii i Adrianny pracowali na kolei. Mieli darmowe przejazdy. Babcia zabierała wnuczki wszędzie.

Potrafiła wyskoczyć z Opola do Gliwic do koleżanki na kawę. To dwie godziny i z powrotem

-wspomina Adrianna.

Z kuchni DDTVN do „Ameryka Express”

Już niedługo będziemy mogli poznać Darię z zupełnie innej strony. Ładocha została prowadzącą „Ameryka Express”. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła nam, jak wspomina pobyt w Ameryce Łacińskiej.

W Ameryce było wspaniale. Gwatemala, Kolumbia, Boliwia. nowe miejsca, nowe smaki, nowi ludzie, nowe wyzwania. nie tylko dla uczestników, także dla mnie. Tak jak im powiedziałam podczas naszego pierwszego spotkania, my wszyscy jesteśmy tutaj po raz pierwszy. To jest nasz debiut

-opowiada Daria.

Przypomnijmy, że Ładocha wystąpiła w programie „Agent – Gwiazdy”, który wygrała. To doświadczenie pomogło jej bardziej zrozumieć uczestników i ich zachowania.

Widziałam, jak adrenalina rządzi ich życiem. Wiedziałam z jakimi rzeczami muszą się zmierzyć. Zarówno jeden program jak i drugi uczą, że można przekraczać swoje granice. Ta strefa komfortu z której oni muszą wyjść to jest rzecz, z którą ciężko się zmierzyć w takim codziennym życiu

Czy pomagała uczestnikom?

Pomagałam, jak było im gorąco to ich wachlowałam, jak chciało im się pić, to wyciągałam swoją wodę. Starałam się być taką prowadzącą, która rozumie to, z czym muszą się zmierzyć uczestnicy. Natomiast nie ukrywam, że kosztowało mnie to dużo stresu

- przyznała Daria.

Ładocha wspomniała również, że w Dzień dobry TVN świętuje swój mały jubileusz, ponieważ gotuje już dla naszych widzów już od sześć lat. Jak wspomina swój pierwszy dzień na planie programu?

Pamiętam, jak Dorota wzięła mnie za fraki i powiedziała, że powinnam napisać swoją pierwszą książkę. Dziś mam na koncie 7 książek. Dziękuję Dorota. Natomiast Ty Marcinie mi powiedziałeś, że może będą ze mną ludzie, ale muszę ciężko pracować. Posłuchałam się Was. Tak „Ameryka Express” to jest moje spełnione marzenie. Na mojej mapie życia to jest niesamowita przygoda

- zdradziła Ładocha.

Zobaczcie całą rozmowę, w której Daria zdradza kuluary nowego programu.

„Ameryka Express” już od 4 marca

W programie "Ameryka Express" zobaczymy 8 par, które będą podróżować po Kolumbii i Gwatemali. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną:

  • żona Hollywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins
  • Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką
  • Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem
  • Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą
  • przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
  • Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
  • koledzy Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim

***

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Sześć lat Darii Ładochy w Dzień Dobry TVN! Zobacz, jak się zmieniała [GALERIA]

Magdalena Lamparska o rozbieranych scenach w „365 dni”: „Przyszedł taki ludzki wstyd, który musiałam pokonać”

Wiosna 2020 z TVN. Co nowego pojawi się na antenie?

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości