Gwiazdy

Nie żyje mama Justyny i Magdy Steczkowskich. "Już jesteś w tym lepszym świecie, bez bólu, z Tatą u boku"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Uwaga/x-news

Danuta Steczkowska zmarła po długiej chorobie. O jej śmierci poinformowała jedna z córek, Magdalena Steczkowska. Zrobiła to za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie mamy opatrując je krótkim, ale bardzo emocjonalnym wpisem.

Danuta Steczkowska nie żyje

Danuta Steczkowska przez lata pracowała jako pedagog muzyki. Występowała również w chórze. Z mężem Stanisławem Steczkowskim doczekała się dziewięciorga dzieci. Największą sławę z rodzeństwa zyskała Justyna Steczkowska. Dużą grupę fanów zyskała również Magda Steczkowska. Wiele lat temu pani Danuta przeszła ciężki wylew, po którym jeździła na wózku i nie była w stanie mówić. Na co dzień zajmowała się nią Justyna, która zapewniała mamie troskliwą opiekę.

Informację o śmierci pani Danuty przekazała na Instagramie, córka, Magdalena Steczkowska.

Do zobaczenia, Mamusiu? Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu...z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś❤

- napisała.

Pod postem artystki pojawiło się wiele słów wsparcia i kondolencje od fanów. Redakcja Dzień Dobry TVN przyłącza się do nich.

Danuta Steczkowska mieszkała z Justyną

W grudniu 2019 roku, Justyna Steczkowska udzieliła obszernego wywiadu dla Uwagi TVN. Tam zdradziła, że jej mama miała wylew, po którym nie mówiła i musiała jeździć na wózku. Artystka zdecydowała, że jej mama zamieszka z nią i jej rodziną, i od tamtej porty nieustannie opiekowała się nią.

Nie chciałam by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę. Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady. Pewnego dnia zdarzyło się coś niezwykłego – spojrzałam na moją mamę i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy byłam już pewna, że dam sobie radę. To najpiękniejsza lekcja miłości, jaką mogłam odebrać.

- opowiedziała w wywiadzie.

Zobacz wideo: Agata Steczkowska o miłości swoich rodziców

Zobacz też:

Dziennikarka i jej partner okazali się silniejsi od raka. "Jeżeli kochamy, to się w ogóle nad tym nie zastanawiamy, tylko działamy"

Nie żyje kardynał Henryk Gulbinowicz. Zrobiło się o nim głośno po filmie braci Sekielskich

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" o walce z rakiem: "To jest ryzyko każdej kobiety"

Autor: Karolina Rybińska

Źródło: Instagram

Pozostałe wiadomości