Gwiazdy

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego mieszka i robi karierę w Stanach. Podobieństwo obu panów jest uderzające

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Nie wszyscy wiedzą, że Daniel Olbrychski jest nie tylko ojcem Rafała i Weroniki Olbrychskich. Ma również syna Viktora, który mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwija swoją karierę. Czym się zajmuje?

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego

Viktor Longo-Olbrychski jest najmłodszym synem Daniela Olbrychskiego i owocem relacji aktora z Barbarą Sukową. Oboje poznali się w połowie lat 80. XX w. na planie „Róży Luksemburg”, jednak mimo narodzin dziecka nie związali się na stałe. Z czasem aktorka poznała Roberta Longę, który został jej mężem i ojczymem małego Viktora. Zdecydowała się też na przeprowadzkę z rodziną do Stanów Zjednoczonych.

Kim Jest Viktor Longo-Olbrychski?

Przez wiele lat syn Daniela Olbrychskiego nie utrzymywał z nim kontaktu. Lody zaczęły pękać, gdy chłopak skończył 20 lat i postanowił przylecieć do Polski w odwiedziny do swojego biologicznego ojca. Już wtedy dało się zauważyć uderzające podobieństwo obu panów. Mający obecnie 32 lata Viktor Longo-Olbrychski miesza w Nowym Jorku, gdzie rozwija się jego kariera. Swoich sił próbuje w modelingu oraz w muzyce, a jego utworów można wysłuchać na jednej z platform streamingowych.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości