Gwiazdy

Daniel Kasprowicz z "BrzydUli" chciałby zagrać Ulę Cieplak. "Na pewno damska część widowni chętnie by to zobaczyła"

Gwiazdy

Niedawno odwiedziliśmy plan serialu "BrzydUla", gdzie przepytaliśmy aktorów między innymi o to, w jakie inne postacie chcieliby się wcielić. Trzeba przyznać, że niektóre odpowiedzi były bardzo zaskakujące. Na tytułową rolę chrapkę mają zarówno Monika Fronczek, jak i Daniel Kasprowicz.

"BrzydUla" jako mężczyzna?

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, żeby w "BrzydUlę" wcieliła się inna aktorka? A może nawet aktor? Daniel Kasprowicz, czyli serialowy Daniel wyznał w rozmowie z naszym reporterem Mateuszem Łysiakiem, że chętnie zagrałby Ulę Cieplak. Najbardziej spodobało mu się pierwotne wcielenie tytułowej bohaterki, jeszcze z pierwszego sezonu. Chcielibyście zobaczyć go w męskiej wersji serialu "BrzydUla"? - Myślę, że damska część widownia chętnie zobaczyłaby faceta, który jest ucharakteryzowany na strasznie brzydkiego i pięknieje, bo czegoś takiego jeszcze nie było. Być może nikomu nie przyszło do głowy to, żeby wymyślić taką postać. Pytanie: dlaczego w każdej wersji serialu brzydula jest kobietą? Moglibyśmy pomyśleć o tym, żeby to się równoważyło - mówił aktor.

Daniel Kasprowicz w "BrzydUli"

Część widzów jest przekonana, że Daniel Kasprowicz dołączył do obsady "BrzydUli" dopiero w nowych odcinkach. Wierni fani z pewnością pamiętają go jednak z pierwszego sezonu, który był emitowany ponad 10 lat temu. Aktor miał wtedy niewiele ponad 20 lat i zagrał w kilku ostatnich odcinkach serialu. Dopiero teraz wątek recepcjonisty Daniela został mocniej rozbudowany. Widzowie uwielbiają sceny z jego udziałem.

Zobacz też:

"BrzydUla 2". Julia Kamińska o trudnych scenach z serialowymi dziećmi. Ma na to przeuroczy przepis

Maja Hirsch odnosi się do plotki o jej związku z Jackiem Braciakiem. "Dzwonili do mnie znajomi z pytaniami"

Jak obsada "BrzydUli" zareagowała na nowych aktorów? "To nie jest łatwe i wygodne"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości