Gwiazdy

Daniel Craig o przyszłości agenta 007. "Dlaczego kobieta powinna grać Jamesa Bonda?"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Przekładana premiera kolejnej odsłony przygód agenta Jej Kólewskiej Mości zbliża się wielkimi krokami. Daniel Craig, który po raz ostatni wcieli się w Jamesa Bonda, zabrał głos w sprawie przyszłości swojego bohatera. Aktor nie ma wątpliwości, czy tę rolę powinna zagrać kobieta.

Daniel Craig żegna się z Bondem

"Nie czas umierać" jest ostatnim filmem, w którym zobaczymy Daniela Craiga w roli brytyjskiego szpiega. Kilka dni temu sieć obiegło nagranie, na którym widać załzawionego aktora żegnającego się z ekipą. Nie ustają domysły na temat tego, kto wcieli się w tytułową postać kultowej serii o agencie 007. Coraz częściej pojawiają się głosy, że powinna to być kobieta.

- Powinny być po prostu lepsze role dla kobiet i aktorach o innym kolorze skóry - powiedział Daniel Craig. - Dlaczego kobieta miałaby grać Jamesa Bonda, skoro powinna dostać rolę równie dobrą jak James Bond, tylko że dla kobiety - stwierdził w Radiu Times.

Kto będzie nowym Bondem?

Niezależnie od tego, czy producenci nowej odsłony serii wpiszą się w trendy, czy posłuchają sugestii Daniela Craiga, trwa dyskusja na temat odtwórcy roli nowego Bonda. Wśród bukmacherskich typów prym wiedzie nazwisko Regé-Jeana Page’a. Oprócz niego w rankingach pojawiają się Tom Hardy, Henry Cavill, Idris Elba, Sam Heughan oraz Jack Lowden.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości