Gwiazdy

Aktywny poranek Damiana Michałowskiego. "Z sypialni wychodzę na paluszkach, bo dzieci i żona jeszcze śpią"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNOlszanka/East News

Zastanawialiście się kiedyś, jak mogą wyglądać poranki naszych prowadzących, gdy akurat nie znajdują się na planie programu? Rąbka tajemnicy uchyliły Damian Michałowski, który opowiedział, jak wyglądał początek jego piątkowego dnia. Okazało się, że dziennikarz postawił na sportową aktywność.

Poranek Damiana Michałowskiego

Damian Michałowski w marcu 2020 roku dołączył do grona prowadzących program Dzień Dobry TVN. Dziennikarz dał się nam poznać jako osoba rodzinna i obdarzona pozytywną energią. Na swoim Instagramie często dzieli się z internautami różnymi fragmentami swojej codzienności, w tym chociażby wakacyjnymi zdjęciami z bliskimi.

Teraz opowiedział, jak wyglądał jeden z poranków. Dziennikarz ustawił budzik na 6:31 i gdy jego dzieci i żona jeszcze smacznie spali, on po cichu wymknął się z domu na przebieżkę.

Chwytam ciuchy, buty, telefon i włączam swoją ulubioną playlistę do biegania. W uszach Taco i Dawid śpiewają mi, że w piątki leżą w wannie, a ja biegnę o poranku jak ten perszing??♂️i zastanawiam się czy ze mną jest wszystko ok?

- opowiadał w poście.

Na Moście Świętokrzyskim, zgodnie z planem, spotkał się ze swoim znajomym Marcinem Łukasikiem. Nastąpiła tam krótka wymiana zdań i każdy z panów ruszył we własnym kierunku.

Aktywny Damian Michałowski

Po pokonaniu 11,5 km Damian Michałowski zawitał do domu, gdzie jego dzieci powoli zaczynały się rozbudzać. Dalej był szybki prysznic i spacer po bułki i tak oto zegar pokazał godzinę 8:28.

Ciekawe czy nie zasnę przed dobranocką? Długiego dnia Wam życzę! Bo kto rano wstaje, ten ma dłuższy piątek☀️?

- podsumował dziennikarz.

Internauci komentujący post naszego dziennikarza byli pod wrażeniem jego zapału do działania o tak wczesnej godzinie.

Zazdroszczę takiej porannej motywacji ???

- napisała jedna z obserwatorek Damiana.

Co ciekawe, uwagę użytkowników Instagrama zwróciła konkretna godzina, na jaką nasz prowadzący nastawił budzik. Okazało się, że część osób ma podobne zwyczaje.

Ja również nie wstaję o równych godzinach?... dlaczego pomijane są takie godziny jak 6.22? czy 6.14?? Się pytam.... Pozdrawiam

- wybrzmiało w jednym z komentarzy.

Biegania w trakcie upałów może się okazać niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego też należy pamiętać o przestrzeganiu odpowiednich zasad. Znajdziesz je w poniższym materiale.

Zobacz także:

Greckie wesele gwiazdy z "Na Wspólnej". Aktorka w sieci pochwaliła się zdjęciami z bajkowej ceremonii

Olga Bołądź opowiedziała o swojej przygodzie w Islandii. Aktorka zdobyła się na szlachetny gest

Kiedy jest odpowiedni czas na ślub? Monika Jaruzelska: "57 lat to za wcześnie, by myśleć o zamążpójściu"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości