Dzień Taty u Ojca Redaktora. Damian Michałowski, dzieciaki i bałagan w pokoju

Gwiazdy


Jak mówi, ojcostwo to nie tylko cukierkowe zdjęcia na Instagramie oraz posprzątane, dziecięce pokoje. Nasz prowadzący Damian Michałowski w rozmowie z Gosią Ohme opowiedział o tym, jakim jest tatą i pokazał "królestwa" swoich pociech. Jest co robić!

Damian Michałowski – dumny tata

Damian Michałowski to dumny tata w życiu i na Instagramie. Na swoim profilu Ojciec Redaktor często dzieli się zdjęciami i filmikami ze swoimi pociechami. Dziennikarz jest tatą 4-letniego Henryka i rocznej Helenki. Pokazuje dobre i radosne momenty, ale przyznaje, że nie zawsze jest łatwo. Szczególnie w ostatnich kilku miesiącach.

Jak już skończy się to wszystko, to każdy rodzic powinien dostać darmowe lody do końca życia! Albo pizzę od państwa w każdy wtorek (albo jakiś inny dzień w tygodniu)! Albo raz w roku darmową opiekę dla dzieci przez tydzień

- zażartował niedawno prowadzący Dzień Dobry TVN.

Jednak po trudnej chwili, przychodzi ta lepsza. A jedną z nich jest między innymi Dzień Ojca i świętowanie z nim związane.

Ojciec Redaktor na Dzień Ojca

Damian Michałowski rozmawiał z naszą prowadzącą, Gosią Ohme o ojcostwie i realiach z nim związanych. Pokazał też pokoje swoich dzieciaków.

Zarówno "królestwo" Henryka, jak i Helenki jest dalekie od ideału, ale - jak mówi dumny tata - idealnie wysprzątane dziecięce pokoje to fikcja. U niego może nie jest perfekcyjnie, ale za to autentycznie.

Sama prawda

- potwierdziła Gosia Ohme.

Ojciec Redaktor przyznał, że takie jest życie. Jego dzieciaki czasami zasypiają układając puzzle albo podczas kolacji. I to, według niego, jest prawdziwe, a tym samym piękne.

Nic tak bardzo nie wścieka mnie na Instagramie, jak wypacykowane pokoiki dla dzieci, jak te wiecznie uśmiechnięte mamy i umięśnieni ojcowie, gdzie nie ma rozrzuconej pieluchy albo nie ma pokoju ubrudzonego

- powiedział Damian Michałowski.

Zobacz też:

Paulina Krupińska-Karpiel obchodzi 33. urodziny! "Jestem wdzięczna za te wszystkie lata"

Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. „Zwariowaliśmy ze szczęścia"

Martyna Wojciechowska o "osobistym narzeczonym". Czy dziennikarka planuje ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN