Gwiazdy

Wakacyjna akrobacja Damiana Michałowskiego i jego syna. "Kto robił takie sztuczki, ręka do góry?"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Lato do doskonały czas, by naładować baterie na kolejne miesiące. Wie o tym doskonale Damian Michałowski, który z wraz z rodziną udał się na wypoczynek. Na swoim profilu nasz prowadzący upamiętnia chwile spędzane razem z bliskimi. Nie zabrakło więc punktu, bez którego nie wyobraża sobie wakacji.

Damian Michałowski na wakacjach

Przez cały rok zajęci jesteśmy licznymi obowiązkami, gdy więc przychodzi lato, warto pomyśleć o odpowiednim odpoczynku. Zadbał o niego nasz prowadzący Damian Michałowski, który wybrał się z bliskimi do Włoch. Pamiątkową relacją z Sardynii dziennikarz podzielił się na Instagramie. Dzięki temu wiemy, że jego dzieci bardzo upodobały sobie zabawy w wodzie.

Na jednej z fotografii Damian zaprezentował małą akrobację, bez której - jego zdaniem - nie można byłoby mówić o wakacjach. Przy jej wykonaniu towarzyszył mu syn.

Wakacje się nie liczą, jeśli nie zrobiliście piramidy w wodzie!? Kto robił takie sztuczki, ręka do góry?❤️

- zapytał Damian Michałowski.

Wakacje gwiazd

Włochy to jeden z tegorocznych wakacyjnych kierunków znanych i lubianych osób. Część postawiła jednak na urlop w kraju. Tak oto nad polskim morzem odpoczywali m.in. Kasia Glinka, Anna Nowak-Ibisz, Anna Wendzikowska, Agnieszka Dygant, Joanna Koroniewska czy Agnieszka Kaczorowska-Pela. Na Mazury postawiła nasza prowadząca Kinga Rusin oraz Katarzyna Sokołowska. Zagraniczne wojaże wybrały natomiast Omena Mensah, Julia Wieniawy czy Ewelina Lisowska. Wokalistka postawiła na Chorwację.

Wyświetl ten post na Instagramie.

The view ✨ #croatia #vacation

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Podczas wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy nigdy o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Pamiętajmy więc o ochronie, dzięki której unikniemy oparzeń słonecznych i np. zasada, które obowiązują podczas żeglowania. Oto materiały z przydatnymi wskazówkami.

Zobacz także:

Beyoncé wraca z nowym albumem. Czy "Black Is King" przebije sukces "Lemonade"?

Aleksandra Popławska przeprowadziła się na wieś. „W mieście zostałam napadnięta i okradziona"

Zayn Malik i Gigi Hadid chwilę przed narodzinami pierwszego dziecka. Czy nie wyglądają uroczo?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości