Gwiazdy

"Trójkąta SE wymyślił." Dagmara z "Królowych życia" zabrała syna do barbera

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała syna na metamorfozę

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" zdecydował się na metamorfozę. Chciał co nieco poeksperymentować z wyglądem. Do pomysłu mama nie była jednak przekonana. I, jak to ma w zwyczaju, zdecydowała się otwarcie wyrazić swoje niezadowolenie. Co na to Conan?

Dagmara Kaźmierska i metamorfoza Conana

Mimo swojej mrocznej przeszłości Dagmara Kaźmierska stała się ulubienicą widzów programu TTV "Królowe życia". W reality-show zawsze mówi to, co myśli - i to z charakterystyczną dla siebie żywiołowością. W klipie promującym nowy sezon programu wraz z ukochanym synem "Królowa" wybrała się do barbera. Syn zapragnął zmienić coś w swoim wyglądzie i poeksperymentować ze stylem. Jak zareagowała jego mama, gdy usłyszała, co zamierza syn?

- Ja bym proponował regularne trójkąty - powiedział Conan, zastanawiając się nad wąsem.

- Co?! To baby mają trójkąty, gdzie ty trójkąta chcesz? - wykrzyknęła oburzona "Królowa".

"Królowa życia" jako mama

Z całej sytuacji śmieje się również sama Dagmara, o czym świadczy jej komentarz pod opublikowanym klipem:

- Trójkąta SE wymyślił ????‍♀️ Swoją drogą uchowaj Boże od takiej MATKI TERRORYSTKI ??jak ja ???Dobrze, że Conanek wszystko bierze z przymrużeniem oka ?????

Na całą sytuację ze śmiechem zareagowali także fani. W komentarzach dosłownie zaroiło się od rozbawionych do łez buziek (?). Kiedy jednak patrzymy na klip, czujemy napięcie całej sytuacji:

- Panie Mateuszku, mówią o panu, że jest pan najlepszym barberem we Wrocławiu. A jak mój syn wyjdzie stąd z wąsem, to już nie będę tak myślała - zastrzegła Dagmara.

- Możesz stąd wyjść już teraz - odparł Conan. Sytuacja była więc na ostrzu noża. Jak skończył się konflikt i na jaką metamorfozę zdecydował się Conan? Tego dowiemy się w najnowszym sezonie "Królowych życia".

Zobacz wideo: Barber z Charkowa

Zobacz też:

Nagi Kamil w "Hotelu Paradise 3". Dziewczyny będą umiały mu się oprzeć?

Marianna Kowalewska - aktorka, piosenkarka i wkrótce mama. "Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chcę urodzić naturalnie"

Wzrosło bezrobocie w Polsce. GUS opublikował najnowsze dane

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości