Gwiazdy

Dagmara z "Królowych Życia" zdradziła wielki sekret - razem z synem zagra w światowej produkcji: "Wczoraj podpisaliśmy kontrakt"

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała syna na metamorfozę

Dagmara Kaźmierska sympatię fanów zyskała dzięki programowi "Królowe życia". W kwietniowy poranek gwiazda podzieliła się w mediach społecznościowych nie lada niespodzianką. Jak się okazuje, Dagmara wraz z synem zagra w kultowym filmie.

Dagmara Kaźmierska – kariera na wielkim ekranie

Dagmara Kaźmierska to bezpośrednia, szczera i szalona celebrytka, która bardzo szybko zyskała sympatię widzów. Gwiazdę od kilku sezonów możemy podziwiać w programie "Królowe życia", a jej losy śledzić również w mediach społecznościowych. Celebrytka aktywnie udziela się na Instagramie i chętnie dzieli się nowinkami z życia prywatnego.

Trzeba przyznać, że imponujące jest również jej poczucie humoru. Dagmara potrafi rozśmieszyć nawet największego ponuraka. 1 kwietnia na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z synem i opatrzyła je opisem.

No, Synu musiałam się pochwalić. Otóż Kochani. Kto zagra Bonda w najnowszej produkcji? MÓJ SYN !!!!!!! Wczoraj z EON PRODUCTIONS podpisaliśmy kontrakt. Oczywiście swoje 5 minut też tam będę miała jako… ale to już tajemnica. Możecie zgadywać. Miałam nie mówić, ale MUSIAŁAM !!!! Buziaki Kochani i miejcie dziś udany, pełen radości dzień

- czytamy w poście.

Fani zareagowali

Fani momentalnie zareagowali na nowy wpis celebrytki. Domyślili się, że gwiazda w Prima Aprilis postanowiła zrobić im mały żart. Pod wspólnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Choć internauci wyczuli dowcip Dagmary, jednogłośnie przyznali, że - gdyby news był prawdą - z chęcią obejrzeliby taki film.

  • Żarcik niczego sobie, ale może kiedyś się uda go zrealizować
  • Dobry żart nigdy nie jest zły

Byli też tacy, którzy nabrali się na słowa gwiazdy.

  • Ale mega ! Gratulacje

- pisali fani.

"Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka. Zobacz wideo:

Zobacz także:

"Królowe życia" z nową porą emisji. Sprawdź, kiedy oglądać i co wydarzy się w 10. sezonie

"Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka i nie przebiera w słowach

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach pokazała, jak wyglądała bez tatuaży. W planach ma już kolejne

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości