Gwiazdy

Dagmara z "Królowych życia" wybrała się na Bliski Wschód i podzieliła się z fanami ważną refleksją. "Bogactwo to nie pieniądze"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dagmara Kaźmierska

W życiu Dagmary Kaźmierskiej ostatnio sporo się dzieje. Bohaterka programu "Królowe życia" nieustannie rozwija się na płaszczyźnie zawodowej i z sukcesem realizuje kolejne, niezwykle ambitne projekty. Znajduje też czas na zagraniczne podróże, których kulisy chętnie pokazuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem ze słonecznych Emiratów Arabskich i umieściła pod nim cytat, pełniący rolę ważnego przesłania.

Dagmara Kaźmierska - ambitna i bezkompromisowa

Program "Królowe życia" przyniósł Dagmarze Kaźmierskiej niekwestionowaną popularność, a miłośnicy show błyskawicznie pokochali ją za pogodną naturę i niespotykany optymizm, którym potrafi zarażać osoby w najbliższym otoczeniu i nie tylko. Gwiazda stacji TTV znana jest jednak nie tylko z pozytywnego nastawienia do życia, ale także z wyjątkowej smykałki do biznesu. Chętnie podejmuje się nowych projektów zawodowych, które zwykle przynoszą jej wiele satysfakcji i sprawiają, że nie ma czasu na nudę.

Jakiś czas temu bohaterka "Królowych życia" postanowiła zająć się prowadzeniem biznesu turystycznego w Egipcie. Zainwestowała w łódź wycieczkową, a w dopilnowaniu zagranicznego interesu wspiera ją mąż przyjaciółki, a zarazem przyjaciel i wspólnik. Jednocześnie Dagmara Kaźmierska wciąż znajduje czas na to, by towarzyszyć widzom TTV, dzieląc się z nimi kulisami swojej codzienności w nowym sezonie popularnego reality show.

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z Abu Dhabi

Liczne wyzwania zawodowe nie przeszkadzają Dagmarze Kaźmierskiej w realizowaniu pasji, jaką są podróże. Na jej instagramowym profilu nieustannie pojawiają się relacje i zdjęcia z rozmaitych zakątków świata. Tym razem gwiazda wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i podzieliła się fanami wyjątkowym kadrem z Pałacu Prezydenckiego w Abu Dhabi.

Bohaterka programu "Królowe życia" zapozowała w otoczeniu spektakularnej złotej instalacji, zdobiącej wnętrze ważnego budynku w stolicy Emiratów. Pod fotografią znalazł się także wymowny opis.

"Bogactwo to nie pieniądze, ani ropa. Bogactwo leży w ludziach i jest bezwartościowe, jeśli nie jest przeznaczone dla ludzi". Piękne słowa zawarte w tej niesamowitej instalacji (...). I tych słów się trzymajmy

- napisała Dagmara. Internauci natychmiast zareagowali na post, który zwrócił ich uwagę nie tylko ze względu na zachwycające ujęcie z opływającego złotem pałacu na Bliskim Wschodzie, ale głównie z powodu ważnego przesłania.

"Święte słowa pani Dagmarko", "Złote, ale skromne", "Śliczna i mądra kobieta", "Takie otoczenie pasuje do królowej" - komentowali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dagmara z „Królowych życia” zdradziła, kto dba o jej egipski biznes, gdy jest w Polsce. „Tam wszystko jest inne”

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości