Gwiazdy

Dagmara z "Królowych Życia" marzy o zostaniu babcią. "Żeby oni już wzięli ślub i mieli pięcioro dzieci"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Dagmara Kaźmierska marzy o byciu babcią
Dagmara Kaźmierska marzy o byciu babcią
wideo 2/7

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TTV. Skradła serca widzów w programie "Królowe Życia" - ludzie pokochali ją za to, że zawsze jest szczera, nikogo nie udaje i przyznaje się do błędów, jakie popełniła w przeszłości. 

Marzenie o ślubie Conana

Jej największą miłością jest syn, bez którego nie wyobraża sobie życia. Gwiazda często powtarza, że "gdyby nie on, to jej też by nie było". Dagmara nie ukrywa, że chciałaby, aby Conan już się ustatkował - ożenił i miał dzieci. Królowa Życia marzy o byciu babcią i to piątki dzieci. Tylko co na to Conan?

- Ja składam ręce do Boga! Moje najskrytsze marzenie, to żeby oni już wzięli ślub i mieli pięcioro dzieci. Ja bym mogła spokojnie zamknąć oczy, bo bym wiedziała, że trafi w dobre ręce i się nie będę musiała o niego martwić - zdradziła w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Nie ukrywa też, że byłaby babcią, która kocha swoje wnuki nad życie. - Ja bym zepsuła swoje wnuki do granic. Ja bym rozpuściła - przyznała.

Jaką mamą jest Dagmara z "Królowych Życia"?

Gwiazda zdradziła też, że swojego syna rozpuszczała, ale na szczęście Conan był grzecznym i mądrym dzieckiem, więc pomimo tego, że mama na wszystko się zgadzała, to dobrze postępował. Od zawsze tłumaczyła mu, że przez brak skończonych studiów musiała często podejmować się prac, które nie były dla niej dobre.

- Pomimo tego rozpieszczania zawsze tłumaczyłam, jak trzeba w życiu postępować, co trzeba robić, że najważniejsza w życiu jest miłość, szacunek do ludzi, nauka (...) Ja się prowadzę jak się prowadzę, prowadziłam się jak się prowadziłam. Ja już jestem zmanierowana, ja już jestem stara to ze mnie nic nie będzie, ale dzieciaka od małego dość dobrze prowadziłam i myślę, że jakoś to poszło. Ja z moim dziekciem nie mam żadnych problemów - powiedziała.

Czy Conan wie, że jego mama marzy już o wnukach i to aż piątce? Oczywiście - powtarza mu to często, ale jej syn jest nieugięty i dobrze wie, że najpierw chce skończyć szkołę, a dopiero później będzie planował rodzinę.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości