Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska potwierdziła związek. "Mam narzeczonego. Adoratorzy niech się odbijają"

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska niechętnie opowiada mediom o życiu prywatnym. W "Królowych życia" widzimy tyle, ile gwiazda sama zdecyduje się pokazać widzom. Podczas rozmowy z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zrobiła jednak wyjątek. Dowiedzieliśmy się, że adoratorzy nie mają szans u Dagmary, bo jej serce jest zajęte.

Dagmara Kaźmierska - narzeczony

Kolorowa gwiazda "Królowych życia" odsłoniła już przed widzami wiele kart. Z programu dowiedzieliśmy się dużo na temat jej życia osobistego. Tym razem jednak Dagmara otworzyła się w kwestii sfery uczuciowej.

- Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - powiedziała Dagmara Kaźmierska Oskarowi Netkowskiemu.

- Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik - dodała.

Dagmara Kaźmierska - związki

Gwiazda spędziła niedawno z naszą ekipą cały dzień w swoich rodzinnych stronach. Nasz reporter Oskar Netkowski odwiedził Dagmarę w Kudowie Zdroju. Jednym z miejsc, do których zawitali, była szkoła podstawowa, do której uczęszczała "Królowa życia". Nie zabrakło wspomnień na temat jej pierwszej miłości.

- Moim pierwszym chłopakiem był Andrzejek. Zresztą mieszka niedaleko tutaj. Kupił dom z basenem. Mamy kontakt cały czas - zdradziła Dagmara.

- Mądry się łączy, głupi się rozstaje. Widujemy się czasami, pogadamy, ale nie mam jakichś sentymentów. Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski... - podsumowała.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości