Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska radzi: "Nie zabijajmy się tak o to siano". Fani podziękowali jej za szczery wpis

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" publikowała w sieci długi wpis, w którym przyznała między innymi, że jak każdy miewa gorsze dni. Nawiązała również do pieniędzy i ich znikomego wpływu na poczucie szczęścia w życiu. Fani docenili jej rady.

Dagmara Kaźmierska bez dwóch zdań jest najbardziej wyróżniającą się bohaterką programu "Królowe życia". Przedsiębiorcza mama Conana pojawia się praktycznie w każdym odcinku show i za każdym razem rozbawia widzów swoimi powiedzonkami i podejściem do życia. Zazwyczaj uśmiechnięta Kaźmierska tym razem zdobyła się na dłuższy i bardzo osobisty wpis.

Dagmara Kaźmierska ma sposób na gorsze dni

W programie "Królowe życia" Dagmara i inni uczestnicy pokazują swoją codzienność głównie przez pryzmat sukcesów. Fani pokochali Kaźmierską za autentyczność, a ona po raz kolejny udowodniła, że nie owija w bawełnę. W najnowszym wpisie na Instagramie "królowa" wyznała, że u niej również "nie zawsze jest cudownie" i bywa, że kiedy wstanie lewą nogą, to cały dzień idzie nie po jej myśli. Jak radzi sobie z gorszymi dniami?

— Nauczyłam się już nie martwić tym, na co i tak wpływu nie mam. Nie zaglądać w cudzy gar. Cieszyć się tym, co mi zostało i nie narzekać non stop, bo złe emocje generują tylko jeszcze gorsze. (...) Dlatego już robię inaczej od dobrych kilku lat i naprawdę żyje mi się lepiej — zdradziła.

Jak dodała, "nawet milionerzy nie są szczęśliwi do końca", a takich rzeczy jak zdrowie, miłość czy przyjaźń i tak nie kupimy za żadne pieniądze. — Jesteśmy tu tylko w gościnie. To przyjęcie się dla nas kiedyś skończy i tam nic ze sobą nie zabierzemy, bo twarda jesionka nie ma kieszeni, więc nie zabijajmy się tak o to siano — podsumowała.

Dagmara Kaźmierska może liczyć na wyjątkowe wsparcie

W napływie szczerości Dagmara Kaźmierska przyznała, że zawsze może liczyć na wsparcie swojego jedyna syna Conana. Humor poprawia jej również nowy zwierzak - buldog angielski o imieniu Albana. — Ma tak śmieszny charakter. No, pierwszy raz mam takiego psa — cieszyła się we wpisie.

Dług post "królowej" nie tylko zachwycił jej fanów, ale również skłonił do refleksji. Jak czytamy w komentarzach, fani zgadzają się ze swoją idolką i są jej wdzięczni za podzielenie się tak intymnymi przemyśleniami.

Bardzo dobrze powiedziane

Amen kobito

Potrzebowałam tych słów

Cóż, w poście Dagmary zawarta została sama prawda. Są w życiu rzeczy bezcenne i warto je doceniać.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk zapowiedziała, że planuje spać z dzieckiem. "Będziemy wtedy spokojniejsi"

Anna Korcz o początkach "Na Wspólnej" i pracy z Adamem Fidusiewiczem: "Był niesfornym bachorkiem"

Big Boy schudł 170 kg i teraz dostaje pikantne wiadomości. "Jedna z kobiet napisała mi, żebym wysłał jej swoją bieliznę"

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska rozpływa się nad Antkiem Królikowskim: To jest dziecko szczęścia, śmiejące oczko

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości