Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" boi się o swoje bezpieczeństwo: "On stał pod moimi drzwiami"

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zamieściła na swoim profilu na TikToku nagranie, z którego wynika, że boi się o własne bezpieczeństwo. Przekazała, że jakiś czas temu obcy mężczyzna stał pod drzwiami jej domu. Fani radzą gwieździe zgłosić sprawę na policję.

Dagmara Kaźmierska - "Królowa życia"

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci, które pojawiły się w programie "Królowe życia". Widzowie pokochali ją za autentyczność, poczucie humoru i dystans do siebie. Gwiazda w mediach społecznościowych ochoczo dzieli z fanami radosnymi chwilami ze swojego życia.

Zobacz wideo: Gwiazdy programu "Królowe życia"

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

Ostatnio natomiast udostępniła na swoim profilu na TikToku niepokojące nagranie.

Dagmara Kaźmierska o przerażającym incydencie

Dagmara Kaźmierska przyznała, że pod drzwiami jej domu stał obcy mężczyzna.

- Nie wiem, kto to jest. Ktoś mnie kwasem obleje, ktoś mnie zabije. Nie wiem, kto to jest, żeby pod domem kogoś tak sterczeć. Ostatnio wychodzę z domu, otwieram drzwi i się zderzyłam z facetem buzią. (...) On stał pod moimi drzwiami. Słuchajcie, to tragedia - mówiła przerażona.

Pod nagraniem internauci napisali, co myślą o zaistniałej sytuacji. "Serio wydaje się, że sława jest taka fajna, a to jednak nie", "Rozumiem autografy, ale stanie pod drzwiami, to już dla mnie przesada", "Współczuję", "Proszę się trzymać", "Nigdy bym nie pomyślała, żeby komuś tak pod drzwiami sterczeć" - czytamy.

Niektórzy pośpieszyli też z radami. "Na policję zgłoś to, że cię prześladują", "Są takie dzwonki do drzwi z kamerą. (...) Widzisz kto puka itd. Polecam", "Niech pani alarm załączy" - napisali fani.

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska marzy o byciu babcią

Dagmara Kaźmierska marzy o byciu babcią
Dagmara Kaźmierska marzy o byciu babcią

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości