Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska odcina się od trudnej przeszłości: "To wszystko było i nigdy nie wróci". Jaki ma przepis na życie?

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Dagmara z "Królowych życia" jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Co rusz pokazuje na swoim instagramowym profilu kulisy z życia prywatnego. Teraz poradziła fanom, jak uporać się z przeszłością i z uśmiechem patrzeć w przyszłość. - Pamiętajcie, dostajemy to, o czym myślimy. I to moja recepta na życie - czytamy we wpisie.

Dagmara Kaźmierska o przepisie na uśmiech

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe Życia", gdzie pokochały ją miliony Polek i Polaków. Wszystko to dzięki charyzmie, wrodzonemu poczuciu humoru i ciętemu językowi. W kolorowym show odsłoniła przed widzami spory kawałek swojego świata. Poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się, z czego żyje. Gwiazda chętnie zdradza fanom, co u niej słychać. Tym razem napisała kilka słów o swojej przeszłości.

- Cieszmy się tym, co mamy pod nosem. Nie szukajmy za daleko. Pytacie mnie często, co robię, że jestem zawsze uśmiechnięta. Widzę, mówię i w miarę jestem sprawna. I co ważne: nie martwię się czymś, na co i tak nie mam wpływu - czytamy

- Nie płaczę nad przeszłością, bo to wszystko było i nigdy nie wróci! Nie chowam do nikogo żalu, urazu, czy co gorsza nienawiści. Bo po co się karmić złymi emocjami? Po prostu wyrzucam tych ludzi z mojej głowy. I zawsze, ale to zawsze myślę pozytywnie. Pamiętajcie, dostajemy to, o czym myślimy. I to moja recepta na życie - dodała "Królowa życia".

Dagmara ewidentnie dodała tym postem wiele otuchy swoim fanom. W komentarzach czytamy:

  • Muszę nauczyć się pozytywnie myśleć, ale to trudne, bo złe myśli same wchodzą do głowy. Zazdroszczę Pani tego podejścia do życia.
  • Dziękuję za pani motywację.
  • Super podejście. Nic tylko się od pani uczyć.

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

"Królowa życia" ma za sobą trudne chwile. Tym bardziej godne podziwu jest to, że dzisiaj myśli tylko o dobrych rzeczach. Gwiazda w przeszłości prowadziła agencję towarzyską. Przed laty spędziła 14 miesięcy we wrocławskim areszcie. Była skazana prawomocnym wyrokiem. Po latach nie ma problemu, by o tym mówić.

- No i teraz jest tak, że nawet gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić znowu do kryminału - powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości