Dagmara Kaźmierska szczerze u Kuby Wojewódzkiego: "Nigdy nie handlowałam ludźmi"

Aktualizacja:
Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego

Gwiazda programu "Królowe Życia" - Dagmara Kaźmierska była gościem Kuby Wojewódzkiego. Szczerze opowiedziała o swoim pobycie w areszcie, aktorskim epizodzie oraz fenomenie programu "Królowe Życia".

Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd programu "Królowe życia", to właśnie tam dała się poznać szerszej publiczności. We wtorkowy wieczór była gościem Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący zapytał fenomen programu "Królowe Życia".

Czasy się robią chyba coraz trudniejsze, jest coraz większa pogoń za pieniędzmi, ludzie są zestresowani (...) Jest coraz ciężej wielu ludziom i ludzie chcą mieć coś wesołego, chcą popatrzeć na śmiech, na radość. Tym bardziej że w programie pokazujemy takie zwykłe, przyziemne rzeczy, w zabawny sposób

- odpowiedziała.

Mroczne strony Dagmary Kaźmierskiej

Kaźmierska prowadziła agencję towarzyską. Przed laty spędziła 14 miesięcy we Wrocławskim areszcie. Była skazana prawomocnym wyrokiem. Po latach nie ma problemów z odpowiedzią na pytania dotyczące jej przeszłości.

Nigdy nie handlowałam ludźmi (...) z zarzutu handlu żywym towarem zostałam uniewinniona

- mówi.
Kuba Wojewódzki zapytał, czy w podczas pobytu w więzieniu została w jakikolwiek sposób zresocjalizowana, czy towarzyszył jej głównie gniew, z uwagi na rozłąkę z dzieckiem.

Ja nie siedziałam na w*****e, ja siedziałam na płaczu. Była bardzo duża tęsknota za Conanem

- wyjaśniła łamiącym się głosem.

No i teraz jest tak, że nawet gdybym mogła zarobić miliony dolarów to nigdy bym już nic nie zrobiła żeby trafić znowu do kryminału.

- dodała.
Prowadzący zapytał również o kondycję resocjalizacji w polskim więziennictwie.

Program resocjalizacyjny w naszym kraju, jeśli chodzi o zakłady karne, całkowicie kuleje, tego nie ma, to są tylko puste słowa. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z rodziną

"Królowe Życia" niewątpliwie są popularnym programem. Wojewódzki zapytał, czy Kaźmierska nie ma wrażenia, że ludzie mają "bekę" z tego programu. Ona sama przyznała, że ona, jak i jej rodzina i przyjaciele, znają jej wartość, a jej samej nie przeszkadza to, gdy ktoś się z niej śmieje.

Marcin Perchuć drugim gościem Wojewódzkiego

We wtorkowym programie gościł również, Marcin Perchuć, akrot serialu "Usta, Usta". Serial po kilku latach nieobecności wrócił na ekrany. Zobacz cały odcinek.
Dagmary Kaźmierska u Kuby wojewódzkiego. Zobacz galerię zdjęć:
Zobacz też:
Autor: Karolina Rybińska
Źródło: Kuba Wojewódzki

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości