Gwiazdy

"Królowa życia" z milionem na koncie. Dagmara Kaźmierska świętuje w mediach społecznościowych wielki sukces

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska znana z programu "Królowe życia" ma powód do radości. Na Instagramie gwiazda przekroczyła magiczną granicę miliona fanów. "Wychodzi na to, że ktoś tam z góry miał na mnie inny plan i w dobrą stronę zawrócił mnie z wcześniejszej drogi" - przyznała gwiazda.

Dagmara Kaźmierska – kariera

Dagmara Kaźmierska po udziale w kultowym programie TTV "Królowe życia" zyskała grono wiernych fanów. Żywiołowa, bezpośrednia i nieco szalona bohaterka skradła swoim temperamentem serca wielu widzów. Mimo ogromnego poczucia humoru gwiazda ma za sobą także mroczną przeszłość, o której odważyła się opowiedzieć.

- W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

"Queen of life 77" i milion fanów na Instagramie

Fani bardzo szybko docenili szczerość i prawdomówność celebrytki. Dagmara swoją osobą przykuła uwagę nie tylko widzów programu, ale także użytkowników Instagrama. Niedawno na jej koncie wybiła magiczna liczba - milion internautów. Z tego powodu celebrytka postanowiła uczcić swój sukces. Królowa życia opublikowała w sieci zdjęcie z balonami i podziękowała fanom za wsparcie i obecność. Pod zdjęciem odniosła się także do słów Hansa Andersena.

1 MILION. Wzruszacie mnie, cieszycie swoimi komentarzami, wiadomościami. Czasem ciężko mi uwierzyć, że daję ludziom tyle radości i siły. Wychodzi na to, że ktoś tam z góry miał na mnie inny plan i w dobrą stronę zawrócił mnie z wcześniejszej drogi. Wysyłam Wam wszystkim całe tony uśmiechu, dobrej energii i zdrowia. ,"NAWET NIE MARZYŁEM O TAKIM SZCZĘŚCIU WÓWCZAS, KIEDY BYŁEM TYLKO BRZYDKIM KACZĄTKIEM" - Hans Christian Andersen. Brzydkie kaczątko. Dziękuję, że Jesteście

– napisała Dagmara Kaźmierska.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci gratulowali celebrytce oraz prawili w jej kierunku wiele komplementów.

- Moja kochana, wyjątkowa kobietka

- Wspaniała kobieta, w towarzystwie nigdy nie dam na Panią złego słowa powiedzieć - pisali fani.

Gratulujemy i my, wszystkiego najlepszego Królowo!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Po poważnej kontuzji Messi w spódnicy wraca do formy. Ewa Pajor: "Trzeba być silną osobą"

Co sprawdzić przy odbiorze mieszkania? Wskazówki

Polska zawiesza loty z Wielkiej Brytanii. "Decyzja związana jest z pojawieniem się nowej odmiany koronawirusa"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości