Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska nie zawsze była blondynką. "Królowa życia" pokazała wyjątkowe zdjęcie sprzed 20 lat

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska

Fani programu "Królowe życia" znają Dagmarę Kaźmierską jako blondynkę o niebanalnym, oryginalnym stylu. Okazuje się jednak, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Na zdjęciu sprzed 20 lat widać, że blond włosy nie zawsze były jej znakiem rozpoznawczym.

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska brunetką

Z okazji 20. urodzin swojego syna, Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak trzyma w ramionach małego Conanka.

- 20 lat minęło... A urodziłam tego NICPONIA jakby wczoraj. 07.07 - dwie siódemki. Nie ma to jak być od urodzenia farciarzem - napisała "Królowa życia".

Oprócz składania życzeń dla Conana, fani komentowali pod postem fotografię sprzed 20 lat. Dagmara była wtedy brunetką i miała długie, gęste włosy. Niektórzy internauci stwierdzili, że wyglądała jak Cyganka. "Dagmarka, jaka piękna fotka! I jakie długie włoski, sztos", "A Ty ciągle piękna i młoda" - czytamy.

- Zdjęcie jak zdjęcie, ale dobre czasy to były dla mnie. Niestety już nie wrócą - skomentowała dla dziendobry.tvn.pl. My jesteśmy zachwyceni każdą wersją Dagmary, a Wy?

arch. prywatne

Dagmara Kaźmierska i Conan - relacja

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" została mamą w 2001 roku. Jej syn Conan także pojawia się w popularnym programie TTV. Oboje nie ukrywają, że łączy ich bardzo silna więź.

W związku ze swoimi planami dotyczącymi przeprowadzki do Egiptu, wkrótce Dagmarę czeka rozłąka z synem. Conan postanowił bowiem pozostać w Polsce.

- Ja też muszę go puścić… Jak kwoka trzymałabym go pod skrzydłem do jego 50-tki, ale muszę go puścić – powiedziała wzruszona Dagmara w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl. – Wszystko ma swoją kolej w życiu. My od naszych rodziców też odeszliśmy – zaznaczyła.

Zobacz wideo: Dzień z Dagmarą Kaźmierską

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości