Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na wakacjach w Egipcie. "Bierzmy ze stołu jak najwięcej"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, dlatego Dagmara Kaźmierska, bohaterka programu "Królowe życia", postanowiła odetchnąć od codziennych wyzwań i wybrała się na wycieczkę do gorącego Egiptu. Gwiazda stacji TTV pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami i za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z nimi zdjęciami z podróży. Ostatni jej post to jednak nie tylko piękna pocztówka z wakacji i zdjęcie w bikini, ale także wyjątkowe przesłanie do internautów.

Dagmara Kaźmierska w programie "Królowe życia"

Odważna i przebojowa bohaterka "Królowych życia" pojawia się każdym sezonie popularnego show stacji TTV. Nic w tym dziwnego, jej pozytywne nastawienie do życia sprawia, że widzowie nie wyobrażają sobie programu bez jej udziału. Gwiazda dała się poznać jako osoba o wrażliwym sercu, która jednak twardo stąpa po ziemi. Wyjątkowa charyzma sprawia, że fani chętnie śledzą jej życie także w mediach społecznościowych. Profil Dagmary na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników.

Dagmara Kaźmierska na wakacjach w Egipcie

Korzystając z sezonu urlopowego, Dagmara wybrała się na wakacje do Egiptu. Spędza tam beztroskie chwile, zażywając kąpieli słonecznych i żeglując po Morzu Czerwonym. Podzieliła się z fanami zdjęciem, które wyraźnie wskazuje, że czas spędzany w egzotycznym miejscu sprawia jej wiele radości. Radosna gwiazda "Królowych życia" zapozowała w różowym kostiumie kąpielowym i eleganckim słomkowym kapeluszu. Uśmiech na jej twarzy zachwycił internautów, jednak podpis widniejący pod fotografią wzbudził w nich jeszcze więcej emocji.

Nie traktuj życia zbyt serio, bo i tak z niego żywy nie wyjdziesz. Buziaki Kochani. I pamiętajcie, tylko chwilowo tu gościmy, więc bierzmy ze stołu jak najwięcej

- napisała pod wakacyjną fotką Dagmara. Jej apel najwyraźniej poruszył serca obserwatorów, ponieważ nie szczędzili komentarzy.

Dagmara Kaźmierska w bikini

- "To prawda, życie mamy jedno! Więc lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło!", "Królowa jest tylko jedna", "Bierz z życia pełnymi garściami", "Mądre słowa, uwielbiam Panią" - pisali internauci, przy okazji życząc "Królowej życia" udanego wypoczynku.

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska o macierzyństwie i relacji z synem Conanem. "To jest mój skarb świata"

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości