Gwiazdy

Anna Jurksztowicz ma sposoby na młodzieńczy wygląd. "Sporo wysiłku mnie to kosztuje"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Jurksztowicz to popularna artystka, która od 35 lat pobija scenę muzyczną. W Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój nowy singiel "Wiosennie" i przy okazji opowiedziała, czym się zajmuje, gdy nie śpiewa oraz jaki jest jej sposób na młodość.

Anna Jurksztowicz rozpoczęła karierę w latach 80., a w zeszłym roku świętowała 35-lecie pracy artystycznej. Prywatnie jest żoną wybitnego kompozytora Krzesimira Dębskiego, z którym ma dwójkę dzieci: Radzimira, znanego jako "Jimka" i Marię.

Anna Jurksztowicz pracuje na rzecz Domu Muzyka Seniora

Wokalistka nie tylko występuje na scenie, ale i angażuje się w działalność na rzecz Domu Muzyka Seniora, gdzie wspiera starszych, emerytowanych już artystów.

- Tam są wspaniałe osoby, które kiedyś błyszczały na scenach. (…) Tam mogę się przekonać o tym, że ta" jesień życia" może być wspaniała, ciekawa, interesująca. To jest takie miejsce jak Skolimów dla aktorów, tylko że tutaj dla muzyków. Miałam tę przyjemność, że zostałam wybrana prezesem tej fundacji i z wielką estymą, fantazją i pomysłami na przyszłość chciałbym stworzyć tam najładniejsze miejsce w Polsce. Już jest tam przepięknie, dzięki ludziom, którzy tam mieszkają, ale mamy wspaniałe plany. Mamy tam salę koncertową, piękny ogród, warunki do życia. Jedyne czego pragnę to, by każdego muzyka było stać na emeryturze na to, by mógł tam zamieszkać – mówiła artystka w Dzień Dobry TVN.

Jaki jest sposób Anny Jurksztowicz na formę po 50.?

Gdyby nie PESEL, nikt by nie przypuszczał, że Anna Jurksztowicz zbliża się do 60. Jak jest jej sposób na promienny wygląd? - Sporo wysiłku mnie to kosztuje. Był taki dowcip – czy twoja żona wciąż tak pięknie wygląda jak kiedyś? Tak. Tylko że zajmuje jej to coraz więcej czasu (śmiech). Wpisuję się w ten dowcip – wyjawiła.

Widzowie Dzień Dobry TVN na koniec programu mogli też usłyszeć nowy utwór Anny Jurksztowicz zatytułowany "Wiosennie". Nim artystka go wykonała, wyjawiła, że ubolewała nad tym, że nie może występować ze względu na pandemię. – My jesteśmy trochę jak sportowcy. Musimy praktykować – wyznała.

Posłuchaj Anny Jurksztowicz w utworze "Wiosennie":

Zobacz także:

Wschody słońca w Sopocie. Fotografka: "To miejsce to moja ostoja, takie koło ratunkowe"

Malarki ze Straszyna tworzą kopie znanych obrazów. "Nie oddaję ich i nie sprzedaję" - wyjaśnia jedna z artystek

Zespół Perfect w życiu gwiazd Dzień Dobry TVN. Te piosenki i wydarzenia zapiszą się w historii. "Wszyscy mieli łzy w oczach"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz pełne odcinki na Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości