Gwiazdy

Czy Michał z "Hotelu Paradise" wybaczył Sarze to, że rzuciła złotą kulą?

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Michał Adamczak o udziale w "Hotelu Paradise"
Michał Adamczak o udziale w "Hotelu Paradise"
wideo 2/5

Na TVN7 można aktualnie oglądać 5. sezon jednego z najgorętszych reality-show w Polsce - "Hotelu Paradise". I choć kolejna edycja programu trwa w najlepsze, to widzowie wciąż pamiętają finał poprzedniej. To właśnie w 4. sezonie Sara Jezuit, jako pierwsza uczestniczka, rzuciła złotą kulą i zgarnęła nagrodę tylko dla siebie. Dziennikarka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, zapytała Michała Adamczyka, jak wspomina tamten moment i czy wybaczył swojej partnerce, że nie dotrzymała umowy.

Sara zaskoczyła Michała - złamała daną mu obietnicę

Pod koniec finału 4. sezonu show na ścieżce lojalności, trzymając w dłoniach złote kule, stanęli naprzeciwko siebie Sara i Michał. Emocje sięgały zenitu, kiedy stawiali kolejne kroki na kwotach: 10 tys., 20 tys., 30 tys. Sara przekraczając próg 90 tys. zł, roztrzaskała swoją kulę, a tym samym zdobyła wszystkie pieniądze. Michał był w szoku, ponieważ nie spodziewał się, że jego partnerka naprawdę to zrobi.

Czy wybaczył Sarze, że rzuciła kulą?

- Już minął prawie rok, więc już prawie tak (...) Pamiętam ten stres; my w ogóle nie myśleliśmy, że mamy szansę, żeby wygrać. Nagle wygrywamy, nagle okazuje się, że jesteśmy na tej ścieżce. Pamiętam tylko, że patrzyłem po nogi i nagle kula się rozsypała i ja mówię: "Nie, co ona zrobiła?!" - wspomina.

Michał przyznał, że wraz z Sarą umawiali się na coś innego - mieli rzucić kulą wspólnie. Nie żałuje jednak, że to wszystko się tak skończyło. Cieszy się, że w Hotelu Paradise zyskał przyjaciół.

- Tak naprawdę nic nie straciłem, tylko zyskałem w Hotelu przyjaciół, fajną przygodę, piękne wspomnienia... Nie mam już jej tego za złe, było minęło. Zrobiła, co zrobiła - to jest show, musiało się dziać. Ja nie chciałem tego robić, bo lubiłem Sarę.

Udział w programie "Hotel Paradise"

Michał przyznał, że w programie liczył na dobrą zabawę - przychodząc na casting nie widział nawet poprzednich edycji. Nie wierzył w to, że weźmie udział w show.

Udział w programie wspomina bardzo dobrze i choć nie wygrał pieniędzy, to zyskał wspaniałe wspomnienia. Wyznał też, że jeden z jego przyjaciół zrobił mu specjalną poduszkę ze zdjęciem jego miny, kiedy zobaczył, jak Sara roztrzaskała złotą kulę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości