Gwiazdy

Czy karmić piersią w miejscu publicznym? Olga Kalicka jednym zdjęciem wywołała burzę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Olga Kalicka została niedawno mamą. Gwiazda urodziła zdrowego chłopczyka. W niedzielę pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jak karmi piersią swojego synka. Fotografia umieszczona na Instagramie wstrząsnęła siecią i jej fankami. Dlaczego? Sprawdźcie!

Zobacz też: Jak rozszerzać dietę niemowlaka?

Olga Kalicka została mamą - urodziła synka. Mimo że poród miał miejsce zaledwie niecałe dwa miesiące temu, to Kalicka nie zwalnia tempa. Aktorka pokazała zdjęcie na Instagramie, na którym widać jak jednocześnie uczy się scenariusza i w tym samym momencie karmi swojego synka piersią. Zdjęcie wywołało skrajne uczucia. Większości internautom spodobało się to, że Olga karmi synka publicznie i nie ma z tym żadnego problemu:

Brawo! Dziękuję za to zdjęcie. Wiem, że wiele dziewczyn wstydzi się karmić publicznie. Naprawdę potrzeba takich zdjęć.

Wszystko można robić subtelnie i z wyczuciem. Na tym zdjęciu, pomimo że dziecko nie jest zakryte, nie ma niczego niesmacznego. (...) W końcu jakaś znana mama promuje karmienie piersią.

Nie wszyscy jednak wykazali się takim samym entuzjazmem. Inni internauci zaczęli wypisywać takie komentarze:

Lubię cię, ale mogłabyś się trochę pohamować. Nie jest to smaczne.

(...) mogłaby się Pani zakryć.

Temat publicznego karmienia piersią budzi do tej pory wiele kontrowersji. Olga Kalicka postanowiła walczyć z tym tematem tabu. Zrobiła to w dobry sposób?

Zobacz też:

Publiczne karmienie piersią wzbudza wiele emocji. Kobieta z dzieckiem przy piersi w miejscu publicznym to według niektórych wulgarny obrazek. Warto pamiętać, że każda kobieta, która została matką, chce żyć normalnie - chodzić na zakupy, spotykać się ze znajomymi - czyli robić to co robiła do tej pory.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie bardzo podobnym zdjęciem pochwaliła się Edyta Pazura.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości