Gwiazdy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce wezmą ślub? Balony i tort na imprezie aktorki dają do myślenia

Gwiazdy

Materiały prasowe/MODIVO

Niedawno para aktorów potwierdziła, że ponownie są razem, a teraz media obiegła nowa, elektryzująca informacja. Antoni i Joanna planują ślub. Skąd to wiadomo? Okazuje się, że najnowsze relacje na Instagramie Joanny Opozdy były na tyle dwuznaczne, że wiele osób uznało to za powód do składania gratulacji.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski planują ślub?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przeszli długą drogę do bycia razem. Para spotykała się w 2020 roku, jednak w grudniu aktorka poinformowała w mediach społecznościowych, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Z kolei w marcu 2021 roku Antek pojawił się z kwiatami pod domem byłej ukochanej i wtedy zaczęto spekulować, że para być może da sobie drugą szansę.

Aktor ukrócił domysły, publikując 17 czerwca zdjęcie z Joanną Opozdą i wyraźnie sugerując, że znowu są razem. Wiele osób gratulowało zakochanym, choć pojawiały się też wypowiedzi, że "dwa razy nie powinno się wchodzić do tej samej rzeki". Nie jest to jednak do końca prawda, bowiem zdarza się, że ludzie po chwili rozłąki zyskują pewność, że osoba, z którą się rozstali, jest im jednak przeznaczona i nie potrafią zapomnieć o uczuciu, które ich połączyło.

Niedługo po nowinie o wznowieniu związku, wybuchła kolejna bomba. Joanna Opozda, która 2 lipca miała urodziny, zorganizowała przyjęcie urodzinowe. To jednak nie sama impreza wzbudziła falę spekulacji, a tort, który pojawił się na stole. Siedzi na nim figurka pięknej dziewczyny z welonem, wykonana zapewne ze specjalnej masy do dekoracji tortu. Do tego zauważono napis na balonach – "Bride to be", czyli "przyszła panna młoda", który już w zupełności dał fanom nadzieję na to, że być może szykuje się wesele roku. Uznano, że było to połączenie urodzin z wieczorem panieńskim, by zmylić wszystkich i utrzymać wszystko w tajemnicy. Na relacjach z wydarzenia widać też, że uczestniczkami były same panie, to jednak, jak doskonale wiemy, nie przesądza doniesień.

Joanna Opozda nie skomentowała jeszcze doniesień medialnych. Wysłaliśmy do niej zapytanie, czy możemy pogratulować przyszłej pannie młodej i oczywiście poinformujemy Was, jak tylko uzyskamy komentarz aktorki.

Aleksandra Opozda, siostra Joanny również była na przyjęciu

Joanna Opozda co jakiś czas pojawia się na ściankach ze swoją siostrą, Aleksandrą Opozdą. Panie bardzo się wspierają i chętnie spędzają ze sobą czas. Tak było i tym razem, Aleksandra towarzyszyła siostrze w tym wyjątkowym dla niej dniu.

Trzeba przyznać, że panie są do siebie wyjątkowo podobne. Kiedy miały dokładnie ten sam kolor włosów, wyglądały niemal jak bliźniaczki. Teraz Aleksandra wybrała ciemniejszy i bardziej stonowany odcień.

Zobacz także:

Zabawy oczepinowe, których goście nie znoszą. Są dwie, które powinny trafić na czarną listę weselną

Trendy ślubne na lato 2021. Jaką kreację wybrać? "Suknia ma dodawać skrzydeł"

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o związku z Laurą: "Jesteśmy na etapie planowania przyszłości razem"

Obejrzyj również: Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot. "Oglądała mój casting i zaakceptowała mnie do tej roli"

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości