Gwiazdy

Britney Spears opublikowała, a następnie usunęła niepokojący post. "Ona ma dość"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Mateusz Hładki

Oswobodzenie się Britney Spears spod kurateli ojca nie położyło kresu ani problemom piosenkarki, ani zaniepokojeniu jej fanów. Księżniczka popu publikuje w swoich mediach społecznościowych niepokojące posty. W jednym z nich, już usuniętym, zapowiedziała, że nie wróci na scenę. O decyzji gwiazdy w showbiznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiadał Mateusz Hładki.

Britney Spears nie wróci na scenę?

Nominalnie życie ikony światowej sceny pop wróciło na dobre tory. Britney w listopadzie 2021 roku została zwolniona spod kurateli ojca. Wiele wskazuje jednak na to, że 13 lat życia w prawnym zniewoleniu odcisnęło ogromne piętno na psychice gwiazdy. Wskazywać na to może jeden z jej, usuniętych już, postów, w którym zapewniła, że nie zobaczymy jej więcej na scenie.

- Ona mówi, że te lata kurateli, ta wręcz niewolnicza praca, bo ojciec ją zmuszał non stop do koncertowania (...) ona ma dość i chce też trochę na złość powiedzieć: stop, teraz tylko po swojemu - wyjaśnił Mateusz Hładki. Reporter podkreślił również, że za decyzją Britney stać może trauma, a sposób, w jaki komunikuje się ze światem, jest niepokojący.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Warto wspomnieć, że posty gwiazdy są nacechowane bardzo silnymi emocjami. Publikuje również roznegliżowane zdjęcia, co samo w sobie nie dziwi. Niepokojąca jest jednak częstotliwość, z jaką Britney udostępnia fotografie, którym zdarza się naruszać regulaminy mediów społecznościowych.

Britney Spears i Elton John - "Hold me closer"

Obwieszczenie wokalistki wprawiło fanów w szczególną konsternację, ponieważ dopiero co światło dzienne ujrzał jej singiel z Eltonem Johnem. "Hold me closer" szybko stało się hitem i zdawało się zapowiadać nowy, muzyczny rozdział w karierze Britney.

- Wszyscy mówili, że nie potrafi już śpiewać, ale ja sądzę, że była wyśmienita, więc kiedy zaczęła śpiewać, byłem pewien. I zrobiła to, bardzo się z tego cieszę - mówił przed premierą singla Elton John.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Jon Kopaloff/Stringer/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości