Gwiazdy

"Czuję się zażenowany!" Maciej Borowicz tłumaczy się po wyrzuceniu go z Big Brothera

Gwiazdy

Big Brother Maciej i Łukasz

Maciej Borowicz został wyrzucony z "Big Brothera"! Chodzi o sytuację, która miała miejsce w niedzielę wieczorem, zaraz po nominacjach. Maciej groził pobiciem jednego z uczestników, obrażał domowników i widzów programu, kpił z Wielkiego Brata. Po całej akcji Maciej postanowił na chłodno skomentować swoje zachowanie. Jak się broni?

  • Maciej Borowicz wyrzucony z Big Brothera.
  • Maciej przeprasza za swoje zachowanie: "Czuję się zażenowany swoim zachowaniem"
  • Kim jest Maciej Borowicz? Ma 31 lat, pochodzi z Poznania, jest DJ-em.

Zobacz też: Łukasz z Big Brothera wyśmiany i poniżony przez innych uczestników programu

Maciej Borowicz wyrzucony z Big Brothera! Uczestnik programu zaczął grozić pobiciem Łukasza. Wszystko zaczęło się, gdy Łukasz zaśmiał się, kiedy Maciej ogłaszał na forum grupy, że „nie będzie pił z frajerami, którzy na niego głosowali”.

Rozkur… mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wyje… mu w ryj - mówił Borowicz o Łukaszu.

Maciej obrażał też innych domowników, widzów Big Brothera, kpił z Wielkiego Brata.

W du… mam tę reprymendę - mówił do Wielkiego Brata w pokoju zwierzeń.

Produkcja ostatecznie zadecydowała, że Borowicz zostanie usunięty z programu, ze względu na złamanie przez niego regulaminu.

Maciej Borowicz przeprasza

Borowicz postanowił na spokojnie odnieść się do swojego zachowania.

Chciałbym przeprosić internautów, widzów, moich fanów, produkcję, Wielkiego Brata, no i uczestników za moje karygodne zachowanie. Biorę na klatę wszystkie konsekwencje, razem z usunięciem mnie w trybie natychmiastowym z programu [...] Czuję się zażenowany swoim zachowaniem. Czasem bywamy źli, odchodzimy na bok, wyrzucamy z siebie złe emocje, czasami klniemy i bluzgamy – tak każdy ma. Ja też jestem człowiekiem, mam uczucia. Biorę udział w eksperymencie społecznym, w programie, który izoluje mnie i sprawdza moje słabe strony… Po prostu dałem się podejść. Dałem się ponieść emocjom. Nie zadziałała moja inteligencja – wyznał Maciej.

Maciej odniósł się również do oskarżeń, jakoby był homofobem - mowa o jego konflikcie z Łukaszem:

Chciałbym też dodać, że ja nie jestem homofobem. Ja mam mnóstwo przyjaciół gejów. Sytuacja pomiędzy mną a Łukaszem była po prostu wojną charakterów, zderzeniem różnych charakterów, które widocznie do siebie nie pasują. Dlatego staraliśmy się po prostu żyć w tym domu, ale niekoniecznie ze sobą spoufalać, bratać się. Z mojej strony, jeżeli chodzi o jego orientację, nie chciałbym tego łączyć w żaden sposób.

Więcej: 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Big Brotherze

Maciej Borowicz. Kim jest?

Maciej Borowicz zajmuje się eventami, muzyką. Kocha sport, crossfit, rowery i wszelkie sporty ekstremalne, np. snowboard. Od szesnastu lat jest dj-em. W środowisku klubowym znany jest pod pseudonimem "DJ Matthew Clarck". Maciej pochodzi z Poznania i jak czytamy na stronie internetowej Big Brothera , ma dziewczynę.

Nominowani w Big Brotherze

W tym momencie nominowane są trzy osoby:

  • Karolina
  • Justyna
  • Łukasz

    Więcej:

    Pozostałe wiadomości