Gwiazdy

Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem. To nie koniec niespodzianek

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo odniósł wielki sukces zawodowy i miłosny. Jest ojcem czwórki dzieci i za pośrednictwem mediów poinformował, że jego rodzina znowu się powiększy. Fanów piłkarza wprawiła w niezwykłą radość, ale i zaskoczenie wiadomość, że sportowiec spodziewa się bliźniąt. Z całego świata napływają tysiące gratulacji. 

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem 

W czwartek, 28 października piłkarz podzielił się z fanami informacją po której w Internecie zawrzało. Na oficjalnym koncie na Instagramie udostępnił fotografię, na której pozuje ze swoją partnerką. Trzyma w dłoniach zdjęcie USG. Opis, który zamieścił nie pozostawia wątpliwości. Piłkarz ponownie zostanie tatą.

Z radością informujemy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca przepełnia miłość - nie możemy się doczekać, aż was poznamy. 

Taki sam wpis zamieściła żona piłkarza - Georgina RodríguezW ciągu kilku sekund para została zasypana gratulacjami i słowami uznania.

Rodzina Cristiano Ronaldo

Gratulacje dla pary złożyły znane osobistości z całego świata. Piłkarze światowej klasy, najbardziej rozchwytywane modelki, artyści a nawet politycy. Fani sportowca nie mają wątpliwości, że do bycia rodzicem ma taki sam talent jak do piłki nożnej. Ronaldo w jednym z wywiadów z Good Morning Britian zapytany o swojego najstarszego syna powiedział: 

Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem.

Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie miał za sobą kilka nieudanych związków. Według doniesień medialnych para poznała się jesienią 2016 roku w ekskluzywnym butiku, w którym pracowała Georgina. Od tamtej pory są nierozłączni i wspólnie wychowują czwórkę dzieci. Troje z nich urodziły surogatki. Para stoi więc przed nie lada wyzwaniem. Za kilka miesięcy będą opiekować się już prawdziwą gromadką, sześciu pociech. 

Zobacz także:

Jak zostać piłkarzem: wymagania i perspektywy zawodowe

Najstarszy grający piłkarz w Polsce ma 75 lat. "Niejednego młodego by zabiegał na boisku"

Najseksowniejsi piłkarze na Euro 2020. Jak wyglądają bez koszulek?

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Press Focus/x-news

Pozostałe wiadomości