Gwiazdy

Córki Rubików rozpoczęły już szkołę. Fani: "Jak to możliwe? Przecież jutro jest 1 września"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Piotr i Agata Rubikowie z córkami - Heleną i Alicją

1 września zbliża się wielkimi krokami. To właśnie tego dnia uczniowie mają inaugurację nowego roku szkolnego. Jak się okazuje, nie wszyscy, bo córki Agaty i Piotra Rubików już 31 sierpnia podążyły z plecakami, by zasiąść w ławce i pilnie się uczyć.

W Polsce w większości szkół nowy rok szkolny rozpoczyna się 1 września. Zazwyczaj uczniowie ubrani na galowo podążają na apel, po czym zasiadają w klasach i poznają plan lekcji. Rzadko zdarza się, że tego dnia odbywają się zajęcia dydaktyczne. Natomiast córki Rubików już 31 sierpnia musiały stawić się w placówce edukacyjnej, o czym poinformowała Agata Rubik na swoim koncie na Instagramie.

Agata Rubik 31 sierpnia posłała córki do szkoły

Żona znanego kompozytora o poranku opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tuż przed zaprowadzeniem córek do szkoły.

Ja już gotowa na ten nowy rok szkolny! A Wy? Oby trwał bez zakłóceń!

- napisała i dodała hasztag: "Pierwszy dzień szkoły"

Pod postem od razu pojawiły się zapytania, dlaczego dziewczynki rozpoczęły szkołę 31 sierpnia. - A Wy już? Przecież jutro jest 1 września - dopytywała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Normalne lekcje czy tylko inauguracja? - dodała kolejna.

Agata Rubik odpisała fankom, że jej córki mają już dzisiaj normalne lekcje. - Taki psikus szkoła nam nasza zrobiła! - oznajmiła. - Najpierw testy, potem chyba apel i lekcje - odpowiedziała na następny komentarz.

Niektóre mamy zmylił post gwiazdy. "Przez sekundę miałam zawał, że dziś 1 września", "Jak się wystraszyłam, że mi się daty pomieszały i dziś 1 września" - czytamy.

Córki Rubik chodzą do prywatnej szkoły

Rok temu Helena i Alicja również rozpoczęły rok szkolny 31 sierpnia. Dziewczynki uczęszczały do prywatnej placówki The British School Warsaw, w której od najmłodszych lat stawia się duży nacisk na naukę j. obcego, a opłata czesnego może przyprawić o ból głowy. Jedna z internautek pod postem przyznała, że jej pociecha również uczęszcza do prywatnej szkoły. I tam inauguracja jest 6 września.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Życie rodzinne Piotra Rubika. „Każdy z nas jest trochę nienormalny”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości