Gwiazdy

Córeczka Żakliny z "Top Model" dostała wyjątkowy prezent od Michała Piróga. "The best wujcio"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Tomasz Urbanek/East NewsŻaklina Ta Dinh

W życiu Żakliny Ta Dinh ostatnio sporo się dzieje. Kilka tygodni temu uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piękna modelka o egzotycznej urodzie chętnie opowiada o urokach macierzyństwa w sieci, nie stroni też od publikowania na Instagramie rodzinnych zdjęć. W jednym z postów pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który jej córeczka otrzymała od Michała Piróga.

Żaklina Ta Dinh została mamą

Żaklina Ta Dinh długo zwlekała z ujawnieniem informacji o ciąży. Szczęśliwą nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych pod koniec czerwca br., wprawiając tym samym w zachwyt oddaną rzeszę swoich fanów. Od tego momentu na instagramowym profilu uczestniczki programu "Top Model" regularnie pojawiały się posty traktujące o wyzwaniach, jakie niosą za sobą kolejne trymestry ciąży. 11 listopada br. piękna modelka poinformowała swoich obserwatorów o szczęśliwym rozwiązaniu, publikując w sieci rodzinne zdjęcie ze szpitala.

Nie da się ukryć, że córeczka Żakliny Ta Dinh błyskawicznie podbiła serca internautów. Każda kolejna fotografia dziewczynki wywołuje w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Okazuje się, że mała Liya oczarowała także prowadzącego program "Top Model".

Zobacz wideo: Jak walczy Żaklina Ta Dinh?

Jak walczy Żaklina Ta Dinh?
Jak walczy Żaklina Ta Dinh?Jak walczy Żaklina Ta Dinh?
Dzień Dobry TVN

Michał Piróg w roli wujka

Żaklina Ta Dinh zdobyła popularność dzięki udziałowi w 7. edycji programu "Top Model". Na tle innych uczestników popularnego show wyróżniała się nie tylko egzotyczną urodą, ale i nadzwyczajną pogodą ducha, dlatego bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Michał Piróg także docenił nieprzeciętną energię i pozytywne nastawienie do życia początkującej modelki. Kiedy odpadła z programu, wykorzystał możliwość przywrócenia jej do rywalizacji. Niestety, Żaklina Ta Dinh na dobre zakończyła przygodę z "Top Model" w ósmym odcinku. Okazuje się jednak, że jej znajomość z prowadzącym program przetrwała do dziś. Michał Piróg doskonale sprawdza się w roli wujka. Córeczka Żakliny Ta Dinh otrzymała od niego wyjątkowy prezent. Młoda mama pochwaliła się upominkiem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Misio od the best wujcia - napisała modelka pod zdjęciem, na którym zapozowała z córką i swoim partnerem. Śpiąca Liya w ciepłym, brązowym pajacyku natychmiast zwróciła uwagę zachwyconych internautów.

"Ale lalunia przepiękna", "Śliczności", "Jak miło patrzeć na taką śliczną rodzinkę" - czytamy komentarze.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości