Gwiazdy

Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie. Nie uwierzycie, kto je zrobił

Gwiazdy

Robert Lewandowski.jpg

Najlepszy polski napastnik, Robert Lewandowski, nieczęsto publikuje zdjęcia, które nie są związane ze sportem albo zobowiązaniami marketingowymi. Dziś na jego profilu pojawiła się jednak wyjątkowa fotografia

Robert Lewandowski na wyjątkowym zdjęciu

Wiosna, budząca się do życia zieleń - takie warunki zdecydowanie sprzyjają relaksowi w ogrodzie. Nic dziwnego, że kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej postanowił wykorzystać okoliczności przyrody do odpoczynku na tarasie. Kiedy przysiadł na tarasie przyłapała go jego starsza córka, Klara i postanowiła wykorzystać ten moment. Zrobiła zdjęcie, które dumny tata opublikował w sieci. Trzeba przyznać, że fotografia naprawdę jest udana. To nie jest pierwsze zdjęcie autorstwa Klary, które Robert opublikował w sieci - już jakiś czas temu córka fotografowała rodziców podczas wspólnego spaceru.

Anna i Robert Lewandowscy chronią swoje dzieci

Wizerunki dzieci Ani i Roberta to obecnie jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic w show biznesie. Małżeństwo ogromną uwagę przykłada do tego, aby do mediów nie przedostały się fotografie, na których widać twarze ich pociech. Ostatnio jednak, starsza córka pary zaliczyła wyjątkowy debiut telewizyjny. Podczas wywiadu, który Robert udzielał jednej z niemieckich stacji telewizyjnych, dziewczynka weszła do pokoju z rozbrajającym pytaniem: "Tata. Juuuż?". Mimo że dziewczynka po chwili wyszła, piłkarz nie krył zmieszania.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości