Gwiazdy

Córka Pawła Golca ma talent wokalny. Czy podbije muzyczną scenę, jak jej tata?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Maja Golec ma 17 lat. Jej ojciec Paweł Golec to połowa znanego zespołu Golec uOrkiestra. Wszystko wskazuje na to, że córka odziedziczyła po nim wokalny talent, którym chętnie dzieli się w sieci. Posłuchajcie, jak śpiewa zdolna nastolatka.

Córka Pawła Golca śpiewa na TikToku

Maja udowadnia, że muzyczny talent odziedziczyła po swoim ojcu. 17-latka zachwyca głosem, czym wywołała spore poruszenie na TikToku. To właśnie tam młodziutka piosenkarka publikuje swoje nagrania. Zdaniem obserwatorów, ma dużą szansę na karierę. Czy dołączy do zespołu Golec uOrkiestra? Może zdecyduje się na solowe występy?

Maja Golec - kim jest?

Najstarsza córka Pawła Golca i jego żony Katarzyny urodziła się w 2003 roku. Pierwszy raz pokazała się publicznie ze swoim ojcem podczas gali Fryderyki 2018. Swoje wokalne umiejętności szerszej publiczności zaprezentowała w maju 2020 roku, gdy wzięła udział w Hot16Challenge2 . Kilka miesięcy później w profesjonalnym studio nagraniowym wykonała cover przeboju Rihanny "Stay ".

Był to ostatni filmik, jaki Maja dodała na swój kanał w serwisie YouTube. Córka Pawła Golca przerzuciła się na TikToka, gdzie umieściła wideo, na którym śpiewa "I See Red" , czyli piosenkę z filmu "365 Dni".

Maja Golec wykonała również hit Harry'ego Stylesa "Watermelon Sugar".

@majjcia_

spontanicznie, watermelon sugar ? ##dlaciebie

♬ original sound - majjcia

Trzeba przyznać, że wokalne popisy 17-latki robią wrażenie. A czy Wam podoba się głos Mai Golec? Myślicie, że dziewczyna pójdzie w ślady swojego taty i również zrobi muzyczną karierę?

"Ja w Twoim wieku" - bracia Golec w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło oficjalnie zapowiadają wspólny utwór! Znamy tytuł i datę premiery

Maja Hyży wymyśliła już przyszłość dla swojej córeczki. "Mamusia o to zadba"

Odeta Moro pokazała ulubione miejsce swojego syna. Chłopiec idzie w ślady mamy?

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: Radio Eska

Pozostałe wiadomości