Gwiazdy

Córka Natalii Kukulskiej wystąpi na Torwarze! Ania wygląda identycznie jak mama!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Córka Natalii Kukulskiej już niebawem wystąpi na Torwarze! Natalia Kukulska zdradziła, że jej córka, Ania, wykona jeden utwór. Jak Natalia Kukulska podchodzi do kwestii prywatności jej dzieci w internecie? Czy potrafi oddzielać jej życie zawodowe i prywatne, czy jednak je łączy? Czy chce, żeby jej dzieci jak najszybciej weszły do show-biznesu?

Więcej:

Kukulska organizuje koncert na cześć zmarłej mamy "Chcę cały czas przypominać!"

Natalia Kukulska to szczęśliwa mama trójki dzieci: Janka, Anny i Laury. Najstarszy Janek ma już 19 lat i powoli staje się osobą publiczną - Janek poszedł w ślady mamy i planuje zostać muzykiem.

Anna (4 maja 2019 roku skończyła 14 lat) również spróbowała już swoich sił w publicznych występach - wzięła udział w nagraniu teledysku "Żywioły" i już niebawem wystąpi na Torwarze!

Ania wystąpi na Torwarze. Warsztatowa akademia musicalowa, do której Ania uczęszcza, robi tam duże gale musicalowe i Ania tam śpiewa jeden utwór. Nie jest to jej jakiś debiut (...) - powiedziała nam Natalia Kukulska.

Zobacz też:

Zezia Agnieszki Chylińskiej jest już zbuntowaną nastolatką, która musi zmierzyć z problemami dorastania

A jak Natalia Kukulska podchodzi do kwestii chronienia prywatności jej dzieci w internecie? Czy skoro jej dzieci powoli stają się osobami publicznymi, ma nadal problem z pokazywaniem ich twarzy np. na Instagramie?

Ostatnio pewna pani była oburzona, że pokazałam plecki! 'Co to są plecki?! Przestańcie pokazywać tylko plecki dziecka!' A ja chcę podkreślić, że nie chcę pokazywać dziecka, żeby stało się rozpoznawalne. Ja chcę pokazać pewną relację i opowiadam co u mnie, jaka ja jestem - powiedziała Kukulska.

Fot. YouTube

Więcej:

Połączyły je... dzieci! Małgosia Socha szczerze o przyjaźni z Natalią Kukulską

Natalia Kukulska na zdjęciu z synem Jankiem.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości