Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Wygląda jak znana piosenkarka!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Etiennette Wiśniewska postanowiła nieco zmienić swój wygląd. Jak przebiegła metamorfoza nastolatki? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie kilka poważnych relacji, dzięki którym doczekał się dzieci. Ze związku z Mandaryną na świat przyszły Xavier i Fabienne, a owocem miłości z Anią ŚwiątczakVivienne i Etiennette. Niedawno jedna z jego córek przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Więcej:

Metamorfoza Etiennette

Córka Michała Wiśniewskiego i Anią Świątczak ma już 13 lat. Nastolatka postanowiła nieco zaszaleć ze swoją fryzurą. Po metamorfozie dziewczyna przypomina bohaterkę, występującą w teledysku piosenki „Chandelier”, którą śpiewa Sia.

Etiennette ścięła włosy na tzw. boba. To nie koniec przemiany. Nastolatka zmieniła też odcień fryzury. Postawiła na jasny blond.

Fani komentują nową fryzurę nastolatki

Etiennette swoją nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Fani nie czekali długo, pod najnowszym zdjęciem pozostawili wiele komentarzy. Niektórzy twierdzili, że 13-latka robi się coraz bardziej podobna do ojca.

Jesteś piękna. To chyba po tatusiu.

– napisała jedna z internautek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

X X

Post udostępniony przez eti (@etiwisniewska)

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka