Gwiazdy

Córka Julii Roberts po raz pierwszy na czerwonym dywanie. 16-latka zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów

Gwiazdy

x-news

Hazel Moder to córka Julii Roberts, która w trakcie premiery filmu "Dzień flagi" w Cannes pojawiła się na czerwonym dywanie. Nastolatka skupiła na sobie uwagę i dziś media na całym świecie zastanawiają się, czy pójdzie w ślady swojej mamy i zostanie aktorką.

Córka Julii Roberts zadebiutowała na czerwonym dywanie

Hazel Moder to córka aktorki Julii Roberts i amerykańskiego operatora filmowego, Danny'ego Modera. Nastolatka razem z ojcem pozowała fotoreporterom na 74. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w trakcie premiery filmu, przy którym pracował Moder.

16-latka skupiła na sobie uwagę nie tylko mediów, ale również fanów znanej mamy, którzy zastanawiają się, czy pójdzie w jej ślady. Dziewczyna ma już za sobą pierwsze kroki w branży filmowej. Odegrała epizodyczną rolę w "Dniu Matki" Garry'ego Marshalla. Przedmiotem dyskusji jest również uroda Hazel i to, czy jest podobna do Julii.

Moder na czerwonym dywanie postawiła na świeży look. Wybrała długą, koronkową sukienkę z kołnierzykiem w jasnym kolorze oraz masywne, lakierowane, czarne buty. Postawiła też na delikatny makijaż i luźno spięte włosy.

Julia Roberts - życie prywatne

Julia Roberts to jedna z najsłynniejszych gwiazd Hollywood. Bardzo chroni swoje życie prywatne i nie dzieli się jego szczegółami z prasą. Oprócz córki Hazel, ma jeszcze dwóch synów. Roberts poznała Danny'ego w trakcie zdjęć do filmu "Mexican" w 2001 roku. Aktorka grała główną rolę, a Moder był asystentem operatora. Kilkanaście miesięcy później byli już małżeństwem.

W 2019 roku pojawiły się głosy, że para się rozwodzi. Zainteresowani długo nie komentowali tych plotek. Zresztą Julia rzadko odnosi się to tego, co pojawia się w mediach. Tym razem postanowiła to zrobić, ale w bardzo niekonwencjonalny sposób. W 2020 roku, w dniu rocznicy ślubu opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym czule całuje swojego męża. 4 lipca 2021 roku obchodzili 19. rocznicę ślubu.

Zobacz także:

Polska modelka została twarzą kampanii luksusowej marki. Kim jest Ola Rudnicka?

Przemek Kossakowski wydał oświadczenie w związku z rozstaniem z Martyną Wojciechowską

Jak sobie radzić z bezsennością w upały? Ekspert podaje sposoby, które warto wypróbować

Zobacz wideo: Julia Roberts dla Dzień Dobry TVN

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości