Gwiazdy

Córka Jude'a Lawa podbija świat mody. Kim jest 19-letnia Iris Law? To prawdziwa piękność

Gwiazdy

Jude Law

Iris Law to najstarsza córka Jude'a Lawa, która od kilku lat coraz lepiej radzi sobie w świecie show-biznesu. Dzięki odziedziczonej po sławnych rodzicach urodzie udało jej się zaistnieć jako modelka. Zobacz, jak dziś wygląda nastoletnia córka jednego z największych amantów brytyjskiego kina.

Iris Law – kim jest córka Jude'a Lawa?

Iris Law urodziła się 25 października 2000 roku. Jej rodzicami są aktorzy Sadie Frost i Jude Law, dlatego od dziecka miała ona bliską styczność ze światem show-biznesu. Iris już w dzieciństwie przywykła do blasku fleszy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Irish potato ?

Post udostępniony przez Iris Law (@lirisaw)

Rodzice często zabierali ją i jej rodzeństwo na premiery filmowe i plany zdjęciowe, a media obszernie rozpisywały się na temat jej niewątpliwej urody. Nie było więc zaskoczeniem, gdy z czasem upomniał się o nią świat wielkiej mody. Mimo że ma zaledwie 163 cm wzrostu, jej kariera potoczyła się bardzo szybko. W stawianiu pierwszych kroków w zawodzie mogła liczyć na pomoc swojej matki chrzestnej, czyli samej Kate Moss.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?tshhh

Post udostępniony przez Iris Law (@lirisaw)

Iris zadebiutowała na okładce magazynu "Vogue" już 2002 roku, gdy wraz z rodzicami i bratem wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Kilka lat później zdecydowała się spróbować swoich sił jako modelka. W grudniu 2015 roku pojawiła się na okładce "llustrated People", a niedługo później w lookbooku Miu Miu i kampanii kosmetyków Burberry. W tym roku wystąpiła na plakatach reklamujących Fendi.

Jude Law - szóste dziecko aktora w drodze

Law swego czasu znany był jako jeden z największych, hollywoodzkich podrywaczy. Szczególnym echem w mediach odbił się jego związek z Sienną Miller. A właściwie dwa związki, ponieważ para schodziła się dwukrotnie. Za pierwszym razem Jude zdradził Siennę z nianią swoich dzieci. To jednak nie był jedyny przykład niewierności aktora. Jude zdradził również Sadie Frost, swoją pierwszą żonę, z którą doczekał się trójki dzieci: dwóch synów - Rafferty’ego i Rudy’ego oraz córki Iris.

Czwarte dziecko urodziła aktorowi amerykańska modelka, Samantha Burke. Z płomiennego, acz krótkiego romansu Law ma córkę, Sophię. Piąte dziecko Jude'a przyszło na świat wiosną 2015 roku. Ada jest owocem relacji pomiędzy aktorem a Catherine Harding.

1 maja 2019 roku zaś Jude ożenił się z psycholożką biznesu, Phillipą Coan. Jeszcze kilka miesięcy temu w wywiadach wspominał, jak bardzo uwielbia siebie w roli ojca. Twierdził też, że bardzo chciałby zostać nim ponownie. Kto wie, być może już wtedy wiedział, że jego partnerka jest w ciąży? Informacja o tym, że na świat przyjdzie szóste dziecko Jude'a wypłynęła jednak na światło dzienne dopiero teraz, po tym, jak paparazzi przyłapali aktora i jego żonę, Phillipę na spacerze. U Coan od razu zauważano wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjne zdjęcie z synem sprzed lat. Fani: "I wciąż ta sama figura"

Anna Lewandowska wstawiła bardzo intymne zdjęcie z córeczką. Cel jest słuszny

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jak nazwie syna. „Będzie Hania i…”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości