Gwiazdy

Córeczka Joanny Krupy ma już 4 miesiące. Zobacz słodkie zdjęcie małej Ashy

Gwiazdy

fot. Agencja TVN

Czas płynie bardzo szybko. Niedawno obserwowaliśmy jak przebiega ciąża Joanny Krupy, a teraz jej córeczka skończyła 4 miesiące. Modelka z tej okazji opublikowała zdjęcie małej Ashy-Leigh na Instagramie. Oczy ma po mamie!

Córka Joanny Krupy skończyła 4 miesiące

Joanna Krupa długo czekała z decyzją o macierzyństwie. W końcu razem z mężem Douglasem Nunesem zdecydowali się na dziecko. Ich córka – Asha-Leigh Nunes urodziła się w listopadzie zeszłego roku. 2 marca dziewczynka skończyła 4 miesiące.

Wnosisz tyle radości i szczęścia w życie moje i Douglasa. Będziemy za to Tobie wdzięczni i oddani do końca życia

- napisała Joanna Krupa pod zdjęciem.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa i Douglas Nunes marzyli o dziecku. Ich córeczka urodziła się cała i zdrowa. Rodzice są bardzo szczęśliwi, ale mówią także o trudach związanych z wychowywaniem dziecka.

Nie jest lekko, jest większy stres. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale jak widzę, jak Douglas się nią zajmuje, to jest to przepiękne

– mówiła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa w ogromie obowiązków stara się znaleźć trochę czasu dla siebie. Chcąc utrzymać rytm „normalnego życia” wychodzi czasami na spotkania z przyjaciółkami.

Córka Joanny Krupy jest wegetarianką

Joanna Krupa od lat walczy o prawa zwierząt i jest wegetarianką. Chce dbać o zdrowie swojej córki, dlatego kiedy Asha-Leigh skończyła 4 miesiące, modelka zdecydowała się wprowadzić jej dietę wegetariańską. Modelka wykluczyła mięso z diety córki i zażartowała, że trzeba dać szansę groszkowi. Jak tłumaczy, to bardzo ważne, żeby od początku dawać swoim dzieciom dobry przykład. To pozwoli im wyrosnąć na kochających i wrażliwych ludzi.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości