Gwiazdy

17-letnia córka Heidi Klum podbija wybiegi. Fani: "Jak dwie krople wody"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Leni Klum, czyli 17-letnia córka znanej na całym świecie supermodelki Heidi Klum, wystąpiła podczas pokazu Dolce&Gabbana w Wenecji. Dumna mama zasiadła na widowni i trzymała kciuki za swoją pociechę. Jak wypadła początkująca modelka?

Leni Klum - kim jest?

Leni Klum przyszła na świat 4 maja 2004 roku. Jest córką niemieckiej supermodelki Heidi Klum i włoskiego przedsiębiorcy, byłego dyrektora Reanult w Formule 1. Natomiast gwiazda w wywiadach podkreślała, że to piosenkarz Seal pełni dla Leni rolę ojca. Co ciekawe 17-latka zdecydowała się pójść w ślady mamy i już została okrzyknięta "nadzieją światowego modelingu".

Córka Heidi Klum stawia pierwsze kroki w świecie modelingu

Leni Klum swoją karierę w modelingu rozpoczęła w zeszłym roku od okładki niemieckiego magazynu "Vogue", na której wystąpiła wraz z mamą. Z kolei teraz zadebiutowała na wybiegu podczas pokazu Dolce&Gabbana w Wenecji. Heidi Klum na swoim koncie na Instagramie zamieściła relację z wydarzenia modowego i nie ukrywała wzruszeń. - Dumna mama - napisała.

Leni Klum - Instagram

Córka Leni Klum prężnie działa również w mediach społecznościowych, choć dopiero w zeszłym roku mama pozwoliła jej założyć konto na Instagramie. - Ona jest teraz w odpowiednim wieku. Zawsze myślałam, że jest za młoda. Zwykle też staraliśmy się trzymać dzieci z dala od mediów. Ale teraz jeździ samochodem, ma 16 lat, więc pomyślałam, że jeśli może prowadzić, to równie dobrze może zająć się modelingiem, jeśli chce - tłumaczyła swoją decyzję Heidi Klum.

Świat oszalał na punkcie 17-letniej modelki, która odziedziczyła urodę po mamie. - Jak dwie krople wody - stwierdzili internauci. Czy dołączy do elitarnego grona przyszłych supermodelek?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Heidi Klum wyznała, że ona i Seal odnawiali przysięgę każdego roku, kiedy byli małżeństwem

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości