Gwiazdy

Helena Englert wyjechała na studia aktorskie do Nowego Jorku!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta rozpoczyna dorosłe życie. Helena została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School Of the Arts. Nic dziwnego, że rodzice są z niej bardzo dumni, a my możemy śledzić rozwój talentu młodej aktorki, dzięki jej relacjom na Instagramie.

Helena Englert w prestiżowej NYU Tisch School Of the Arts

O tym, że Helena Englert dostała się do tak prestiżowej uczelni dowiedzieliśmy się, gdy dumna mama - Beata Ścibakówna - pochwaliła się osiągnięciem córki w mediach społecznościowych. 

Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie- NYU Tisch School Of the Art.

- pisała z wielką radością w marciu Beata Ścibakówna na swoim profilu na Instagramie. Do prestiżowej placówki wcale nie jest łatwo się dostać. To tutaj uczęszczali Woody Allen, Lady Gaga czy Angelina Jolie! Za rok akademicki studenci płacą około 300 tysięcy złotych rocznie. NYU Tisch szczyci się specjalizacjami w zakresie teatru, reżyserii, muzyki oraz malarstwa.

Helena Englert i relacje z Nowego Jorku na Instagramie

Teraz przygoda Heleny Englert własnie się rozpoczęła - młoda adeptka sztuki teatralnej zamieszkała już w Nowym Jorku i dzieli się wrażeniami na Instagramie.

Helena Englert wyleciała z kraju pod koniec sierpnia."Warszawo kocham Cię, wychowałaś mnie, ale 'trzeba stąd wyjechać, bo strach, że wszystko przejdzie na moje dzieci'" – zacytowała Dawida Podsiadło. Do wpisu załączyła zdjęcie, na którym widać, jak siedzi na stercie walizek przed warszawskim lotniskiem Chopina.

Wyświetl ten post na Instagramie.

SoHo?

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Na Instagramie 19-latka dzieli się z fanami najnowszymi zdjęciami z USA. Widać, że świetnie odnajduje się w nowym mieście i z radością odkrywa jego klimat. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Foreign princesses ????

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Jan Englert i Beata Ścibakówna - dumni rodzice

Obydwoje rodzice są dumni z osiągnięć córki i bardzo ją wspierają. Beata Scibakówna w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła że:

Ja się przede wszystkim cieszę, że spełniają się marzenia Heleny i będę jej w tym sekundowała, bo cóż piękniejszego, jak nasze dzieci spełniają marzenia. Robią to co chcą, kierują się swoim sercem, marzeniem. To jest najpiękniejsze. To jest jedna z trzech najlepszych szkół filmowych na świecie. Wystarczy spojrzeć na jej absolwentów Tam się kształci producentów, reżyserów, aktorów musicalowych.

Czy to znaczy, że kariera w Hollywood stoi otworem przed młoda aktorką? Życzymy powodzenia i dużo wytrwałości - talent, jak widać, odziedziczyła po rodzicach! 

Do tej pory Helenę Englert mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak :

  • Układ zamknięty
  • Znaki
  • Diagnoza
  • Barwy Szczęścia

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości