Gwiazdy

Córka Cezarego Pazury lepi ubranka dla Złotych Kaczek. "Na coś się w końcu przydały te nagrody"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVNCezary Pazura i Edyta Pazura

Edyta Pazura podzieliła się zabawnym zdjęciem 2-letniej Rity. Dziewczynka wybrała sobie dość nietypowe zabawki. Całą sytuację skomentował rozbawiony ojciec.

Złote Kaczki Cezarego Pazury

Cezary Pazura swoja pierwszą Złotą Kaczkę odebrał za tytułową rolę w "Kilerze" w 1998 roku. Na kolejną nagrodę czekał ponad dekadę - w 2003 roku został doceniony za występ w filmie "Show". Złote Kaczki to najstarsze polskie wyróżnienie, które jest przyznawane ludziom kina przez miesięcznik "Film" i jego czytelników. Jak każda prestiżowa nagroda umacniają pozycję aktorów w świecie filmu. Zdaje się jednak, że do samych statuetek aktor ma dość luźne podejście.

Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia, które pojawiło się na instagramowym profilu jego żony, Edyty. W ostatnim wpisie można zobaczyć tam najmłodszą pociechę pary, 2-letnią Ritę, która z zapałem okleja nagrody sławnego taty plasteliną. Znana z dystansu i dowcipu Edyta Pazura pokusiła się o zabawny wpis.

- Cytując Czara: „Na coś się w końcu przydały te nagrody” - napisała Edyta.

Na odpowiedź męża nie musiała długo czekać.

- Warto było - odparł aktor.

Również fani nie kryli zachwytu nad uroczą fotografią dziewczynki. "Kreatywna córcia po rodzicach, genu nie wydłubiesz", "Kto takiemu cukiereczkowi by zabronił", "Super pomysłowa Rita".

Dzieci Cezarego Pazury

Cezary Pazura jest tatą 4 dzieci. Z pierwszego małżeństwa ma córkę 33-letnią córkę Anastazję, a związek z Edytą Pazurą zaowocował tróją pociech": 2-letnią Amelię, 9-letnim Antonim oraz 3-letnią Ritą, które często można zobaczyć na profilach ich popularnej mamy. Z kolei najstarsza z rodzeństwa postanowiła spróbować sił w show-biznesie i podąża śladami ojca.

- Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" - Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy - podsumował.

Edyta Pazura na Instagramie

Zobacz wideo: Olga Kaczyńska rzuciła świat mody i została lekarzem

Rzuciła świat mody o została lekarzem
Rzuciła świat mody o została lekarzem
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości