Gwiazdy

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła imię na męskie. 14-latka nie nazywa się już "Shiloh"

Gwiazdy

Shiloh Jolie-Pitt podjęła ostateczną decyzję związaną ze zmianą imienia na męskie. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od dawna podkreślała, że czuje się chłopcem. Rodzice wsparli swoją pociechę i w pełni zaakceptowali jej wybór. Jak teraz nazywa się 14-latka?

Shiloh Jolie - Pitt

Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla amerykańskiego magazynu "Vanity Fair". Opowiedziała w nim m.in. o tym, skąd wzięło się imię jej pierwszego dziecka – córki Shiloh. Okazało się, że zostało nadane dla uczczenia pamięci nienarodzonej siostry aktorki.

Jednak imię nie pasowało do córki Angeliny i Brada. Od dłuższego czasu dziewczyna komunikowała rodzicom, że czuje się chłopcem . 14-latka podjęła odpowiedzialną decyzję o zmianie imienia - w dokumentach oficjalnie istnieje już jako John .

Decyzja Shiloh nie wzbudziła kontrowersji w amerykańskim społeczeństwie. Wpływ miało na to w dużej mierze zachowanie jej rodziców, którzy wsparli córkę w trudnym wyborze.

Angelina Jolie i Brad Pitt - wspierający rodzice

Angelina i Brad od samego początku podkreślali, że będą akceptować wszystkie wybory swoich pociech. Dla gwiazdorskiej pary ważne jest, aby każde z dzieci spełniało swoje marzenia i wybrało własną drogę, którą chce podążać w życiu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości